2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mięs czerwonych, drobiu i wędlin, produktów mleczarskich, świeżych warzyw i owoców, mrożonek, jaj, ryb i przetworów rybnych, przetworów oraz artykułów sypkich i przypraw
Beschreibung: Sukcesywna dostawa mięs czerwonych, drobiu i wędlin, produktów mleczarskich, świeżych warzyw i owoców, mrożonek, jaj, ryb i przetworów rybnych, przetworów oraz artykułów sypkich i przypraw dl;a SP ZOZ MSWiA Centrum Rehabillitacji w Górznie
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający na podstawie art. 138 ust.2 pkt. 2 ustawy Pzp, wyznacza krótszy termin składania ofert niż określony w art. 138 ust. 1 ustawy Pzp, z uwagi na pilną potrzebę udzielenia zamówienia na dostawę żywności.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1. Dostawa mięs czerwonych, drobiu i wędlin
Beschreibung: Sukcesywna dostawa mięs czerwonych, drobiu i wędlin
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2. Dostawa produktów mleczarskich
Beschreibung: Sukcesywna dostawa produktów mleczarskich
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3. Dostawa warzyw i owoców
Beschreibung: Sukcesywna dostawa warzyw i owoców
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4. Dostawa mrożonek
Beschreibung: Sukcesywna dostawa mrożonek
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5. Dostawa jaj
Beschreibung: Sukcesywna dostawa jaj
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6. Dostawa ryb i przetworów rybnych
Beschreibung: Sukcesywna dostawa ryb i przetworów rybnych
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7. Dostawa przetworów
Beschreibung: Sukcesywna dostawa przetworów
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8. Dostawa artykułów sypkich i przypraw
Beschreibung: Sukcesywna dostawa artykułów sypkich i przypraw