See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa stacji elektroenergetycznej 110/15 kV GPZ Skorki w Częstochowie wraz z budową dowiązań liniowych do sieci 110 kV
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest budowa stacji elektroenergetycznej 110/15 kV GPZ Skorki w Częstochowie wraz z budową dowiązań liniowych do sieci 110 kV
Vorherige Bekanntmachung: 501716-2025
Interne Kennung: PZP/TD-OCZ/04195/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001