2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levensduur verlengende renovatie De Haarlemse Montessorischool
Beschreibung: Levensduur verlengende renovatie van 3 schoolgebouwen tbv De Haarlemse Montessorischool. Het betreft de levensduurverlengende renovatie van 3 losstaande schoolgebouwen met een gezamenlijke omvang van 2.311 m2 bvo.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Levensduurverlengende renovatie De Haarlemse Montessorischool
Beschreibung: Levensduur verlengende renovatie van 3 schoolgebouwen tbv De Haarlemse Montessorischool. Zie verder Selectieleidraad.
Interne Kennung: 1