2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tractoren: aanschaf (3 percelen, 4 tractoren in totaal, levering 2026) en onderhoud (8 jaar), gemeente Apeldoorn
Beschreibung: De gemeente heeft voor het doelmatig beheren van de openbare ruimte diverse tractoren nodig. Deze aanbesteding draait om aanschaf en onderhoud van vier (4) tractoren welke ingezet zullen worden bij de afdeling Beheer en Onderhoud van de gemeente Apeldoorn. De tractoren zullen bij verschillende afdelingen ingezet worden, zoals buitengebied / bomenploeg en begraafplaats. Door middel van deze aanbestedingsprocedure wil de gemeente komen tot één (1) Overeenkomst per perceel met een Opdrachtnemer. Er zijn in totaal drie (3) percelen. Dit omdat de leveringen en werkzaamheden weliswaar logisch samenhangend zijn, maar niet iedere fabrikant / merk / importeur / dealer het volledige gamma wat gevraagd wordt kan leveren. Één Opdrachtnemer kan meerdere percelen winnen, maar dit hoeft niet. Deze aanbesteding kan dus ook leiden tot drie (3) Overeenkomsten (per perceel één (1)). De raming is (zonder herzieningsclausules en herhalingsopdracht soortgelijke diensten) EUR 460.000,-. dit is verdeeld over 3 percelen, perceel 1: EUR 150.000,- / perceel 2: EUR 144.000,- / perceel 3: EUR 166.000,-
Interne Kennung: 5733546
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Iedere geïnteresseerde die voldoet aan de gestelde eisen, mag een inschrijving indienen en meedingen naar gunning van de opdracht. Inschrijvers dienen zich te realiseren dat hun aanbod éénmalig en definitief is en dat deze aanbestedingsprocedure géén ruimte biedt voor het voeren van onderhandelingsgesprekken.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen, 34620000 Schienenfahrzeuge, 43200000 Erdbewegungs- und Erdaushubmaschinen sowie zugehörige Teile, 50111000 Verwaltung, Reparatur und Wartung von Fahrzeugparks, 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen, 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Begraafplaatsen [2 tractoren]
Beschreibung: Twee (2) (compact) tractoren zullen ingezet worden voor het dagelijks onderhoud op de vijf (5) begraafplaatsen. Hier verzorgen de medewerkers ±375 begrafenissen op jaarbasis, denk hierbij aan werkzaamheden zoals het vervoeren van grond met kippers (versie die haaks op het onderstel kunnen kiepen), het afvoeren van groen-en snoeiafval naar de stort locaties, het maaien / klepelen van gras met een Schouten Panda maai – laadcombinatie, en het bestrijden van onkruid met een Hoaf onkruidbrander. De genoemde aanbouw/aanhangerdelen zijn al in bezit van de gemeente en moeten dus ‘verenigbaar’ zijn met deze tractoren. De locaties van de begraafplaatsen zijn in Apeldoorn en de buitengebieden zoals Wenum en Uddel. Zie: https://www.apeldoorn.nl/wonen-en-leven/leven-reizen-en-papieren/geboorte-huwelijk-en-overlijden/begraven-of-cremeren/begraafplaatsen-in-gemeente-apeldoorn. De tractoren moeten geschikt zijn om deze afstanden op de openbare weg te kunnen rijden. De toegangspaden op de begraafplaatsen zijn smal en de bochten krap. Zicht en wendbaarheid is hier van groot belang. De raming voor dit perceel is (zonder herzieningsclausules en herhalingsopdracht soortgelijke diensten) EUR 150.000,-.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Er is een voorbehoud van toepassing: betreft uitvoering onderhoud voor de volledige acht (8) jaar, zie 1.5 uit beschrijvend document. Er zijn herzieningsclausules van toepassing: betreft onderstaande (artikelnummers verwijzen naar beschrijvend document). 1.9.1 Herhalingsaankoop Als zich binnen drie jaar na gunning van deze Overeenkomst de situatie voordoet dat er extra vraag ontstaat naar een aanvullende levering(en) van (één) tractor(en) uit één van deze percelen, dan wil de gemeente Apeldoorn gebruik kunnen maken van deze Overeenkomst. In dat geval zal de gegunde Opdrachtnemer verzocht worden hier een herziene offerte voor te doen. Deze prijs wordt vervolgens getoetst versus de eerder gedane Inschrijving en marktconformiteit. Indien deze toets succesvol wordt doorstaan dan kan deze aanvullende leveringsopdracht aan deze Opdrachtgever gegund worden. De waarde van deze levering is conform wetgeving niet opgenomen in onderstaande raming. 1.9.2 Reparaties en keuringen Mocht er iets wijzigen aan de situatie zoals onder § 1.7 omschreven dan willen we deze opdracht kunnen uitbreiden met reparaties en keuringen via de Opdrachtnemer per perceel. De Inschrijver dient reparaties en keuringen dan ook uit te kunnen voeren inclusief halen en brengen (of bij ons op locatie). Het is aan de gemeente of we er gebruik van maken. Als we dat doen zullen we altijd eerst offerte-aanvraag doen. En we gunnen alleen als prijs marktconform is.
Los: LOT-0002
Titel: Buitengebied [1 tractor]
Beschreibung: Één 1 (semi) smalspoor tractor zal veelal ingezet worden op de fietspaden in het buitengebied van de gemeente Apeldoorn. De werkzaamheden bestaan uit het schoon vegen en (blad) blazen van de fietspaden met een rolbezem of bladblazer aan de voorzijde van de tractor. Maaien van bermen d.m.v. een klepelmaaier aan zowel de voor en achterzijde van de tractor. Tevens zal deze tractor ingezet worden voor de Gladheidbestrijding in de gemeente Apeldoorn d.m.v. een luchtgeremde Aebi Schmidt TSS welke al in het bezit is van de gemeente en welke dus ‘verenigbaar’ moet zijn met deze tractor. De tractor dient een beperkte breedte te hebben omdat deze ook veel op fietspaden moet rijden. Tevens gezien de grote transportafstanden dient het ook met 40 km/h een comfortabele tractor te zijn voor de chauffeur met voldoende ruimte en goede ergonomie in de cabine. De raming voor dit perceel is (zonder herzieningsclausules en herhalingsopdracht soortgelijke diensten) EUR 144.000,-.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Bomenploeg [1 tractor]
Beschreibung: Één (1) (landbouw) tractor die hoofdzakelijk ingezet gaat worden voor de Ufkes Greentec VC 930-14 hout snipper combinatie (welke al in bezit is van de gemeente, zie foto hieronder, en waarmee deze dus ‘verenigbaar’ moet zijn). Deze zal de werkzaamheden door de hele gemeente Apeldoorn uitvoeren. Gezien de grote transportafstanden dient het ook met 40 km/h een comfortabele tractor te zijn voor de chauffeur met voldoende ruimte en goede ergonomie in de cabine. De raming voor dit perceel is (zonder herzieningsclausules en herhalingsopdracht soortgelijke diensten) EUR 166.000,-.
Interne Kennung: 3