145240-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Aanbesteding integraal ontwerpteam Mill Hill College
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanbesteding integraal ontwerpteam Mill Hill College
Beschreibung: Selectie integraal ontwerpteam (Total Engineering Team) voor de nieuwbouw Mill Hill College te Goirle. Circa 11.000 m2
Interne Kennung: P2000139
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Integraal Ontwerpteam
Beschreibung: Voor voltooiing van het werk kiest aanbesteder ervoor om werkzaamheden door een integraal ontwerpteam (Total Engineering team) te laten uitvoeren. In samenwerking tussen de partijen van het integraal ontwerpteam zal worden gewerkt aan het gewenste eindresultaat. Het integraal ontwerpteam bestaat uit diverse ervaren deskundigen van mogelijk (dit is niet verplicht) verschillende ondernemingen onder leiding van de architect. Aanbesteder is op zoek naar een team die gelijkwaardig en met respect voor elkaars vakdiscipline een Voorlopig Ontwerp Plus (VO+) oplevert, die de basis vormt voor de aanbesteding van de Engineer, Build & Maintain-aannemer op basis van de Uniforme Administratieve Voorwaarden voor Geïntegreerde Contractvormen (UAV-GC) 2025. Het team dient te bestaan uit ontwerpers en experts op het gebied van onderwijshuisvesting.
Interne Kennung: 1
145240-2026 - Mededinging
Nederland – Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie – Aanbesteding integraal ontwerpteam Mill Hill College
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: P2000139
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1