145259-2025 - Wettbewerb
Polen – Acrylpolymere in Primärformen – Dobór i dostawa przez okres 24 miesięcy polielektrolitu w stanie proszkowym do odwadniania osadu przefermentowanego w Oczyszczalni Ścieków Hajdów w Lublinie.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDobór i dostawa przez okres 24 miesięcy polielektrolitu w stanie proszkowym do odwadniania osadu przefermentowanego w Oczyszczalni Ścieków Hajdów w Lublinie.
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje dobór i dostawę polielektrolitu w stanie proszkowym do odwadniania osadu przefermentowanego. Właściwości osadu: uwodnienie 96 – 97,6 % (średnio 96,8%), zawartość części organicznych 50 – 67% (średnio 59,0%), ilość średnio 890 m3/dobę, pH 6,5 – 7,9. Osad przefermentowany odwadniany jest w układzie podstawowym na dwóch wirówkach dekantacyjnych firmy Gea Westfalia, typ UCF 466-00-35 o maksymalnej wydajności do 35 m3/h każda. W układzie podstawowym dwie wirówki korzystają z jednej stacji flokulanta o maksymalnej wydajności 4 000 litrów na godzinę. Ilość zainstalowanych w Stacji Mechanicznego Odwadniania Osadów wirówek 4 szt. Ilość stacji flokulanta 2 szt. Stacje flokulanta zasilane są wodą wodociągową. Praca urządzeń odbywa się w ruchu ciągłym. Przewidywana ilość do dostarczenia: Polielektrolit w stanie proszkowym 250 000 kg.
Interne KennungEZ/241/13/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensKomunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl. Zamawiający dopuszcza komunikację za pomocą poczty elektronicznej na adres email: zampub@mpwik.lublin.pl (nie dotyczy składania ofert). Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia. Komunikacja w postępowaniu, z wyłączeniem składania ofert/wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce „Formularze” („Formularze do komunikacji”). Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” odbywa się w szczególności przekazywanie wezwań i zawiadomień, zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi. Formularze do komunikacji umożliwiają również dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości (przycisk „dodaj załącznik”). Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza). Ofertę, w tym Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ), sporządza się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej (podpisanej kwalifikowanym podpisem elektronicznym). Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem zakładki „Oferty/wnioski”, widocznej w podglądzie postępowania po zalogowaniu się na konto Wykonawcy. Po wybraniu przycisku „Złóż ofertę” System prezentuje okno składania oferty umożliwiające przekazanie dokumentów elektronicznych, w którym znajdują się 2 pola drag&drop („przeciągnij” i „upuść”) służące do dodawania plików. System sprawdza, czy złożone pliki są podpisane i automatycznie je szyfruje, jednocześnie informując o tym wykonawcę. Maksymalny łączny rozmiar plików stanowiących ofertę lub składanych wraz z ofertą to 250 MB.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24542000 Acrylpolymere in Primärformen
5. Los
LosLOT-0001