2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rioolploeg klein onderhoud
Beschreibung: De gemeente Geertruidenberg heeft het voornemen om een rioolploeg aan te besteden voor het klein onderhoud aan riolen binnen de kernen van de gemeente. Zie beschrijvend document
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Europese openbare procedure
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90480000 Verwaltung von Kanalisationsnetzen und Abwasseranlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90470000 Reinigung von Abwässerkanälen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie beschrijvend document Zie beschrijvend document
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De ingangsdatum van de overeenkomst is 1 januari 2026. De overeenkomst heeft een vaste looptijd van twee (2) jaar. De vaste looptijd van de overeenkomst eindigt van rechtswege op 31 december 2027. De overeenkomst kan twee (2) keer worden verlengd voor de duur van één (1) jaar. De overeenkomst eindigt van rechtswege na de laatste verlenging of bij het bereiken van de maximale omvang.