2. Verfahren
Verfahren
Titel: ARBO diensten
Beschreibung: Fontys Hogeschool wenst een deel van haar arbodienstverlening te contracteren met als doel het bevorderen van de gezondheid, veiligheid en vitaliteit van haar medewerkers. De dienstverlening omvat zowel preventieve als curatieve aspecten van verzuimbegeleiding en is gericht op het creëren van een duurzame en gezonde werkomgeving. 4+2+2+2
Interne Kennung: n.t.b.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Europese openbare aanbesteding Prijs = 20. Kwaliteit Implementatie = 15. Kwaliteit Dienstverleningsplan = 65.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Raamovereenkomst met 1 leverancier
Beschreibung: Raamovereenkomst betreft één perceel 4+2+2+2
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 4+2+2+2