See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitbreiding, onderhoud en ondersteuning van het toegangscontrolesysteem
Beschreibung: De aanbestedende overheid beschikt voor haar toegangscontrole tot de gebouwen over hoofdzakelijk 2 systemen: MaxiTalk-installaties en SynCore/SynGuard-installaties. Daarnaast is er op één locatie een extra toegangscontrolesysteem aanwezig op basis van AxesPlus-architectuur. Een meer uitgebreide beschrijving van deze bestaande systemen is opgenomen verderop in dit bestek (zie technische bepalingen - beschrijving van de bestaande installaties). Deze opdracht omvat het onderhoud van, ondersteuning voor, instandhouding van, eventuele herstellingen, aanpassingen en uitbreidingen van de toegangscontrolesystemen binnen de gebouwen van Zorg Leuven, alsook de respectievelijke randapparatuur, accessoires, software en alles wat noodzakelijk is om de goede werking van de installaties te waarborgen. De uitbreiding van de toegangscontrole naar nieuwe gebouwen zal steeds uitgevoerd worden op de SynCore/SynGuard-architectuur. Deze opdracht is een gemengde opdracht gekwalificeerd als een opdracht voor leveringen in de zin van art. 2, 20° van de Wet Overheidsopdrachten. De opdracht heeft aldus betrekking op zowel leveringen als diensten, die uiteenvallen in volgende aparte delen die verder worden beschreven binnen de technische bepalingen in dit bestek: 1. Algemene ondersteuning, nazicht en up to date houden van de installatie 2. Interventies 3. Uitbreidingen of aanpassingen van de installaties en aankoop materiaal Raamovereenkomst: Deze opdracht neemt de vorm aan van een raamovereenkomst in de zin van art. 2, 35° van de Wet Overheidsopdrachten. Het betreft hier een raamovereenkomst met 1 ondernemer waarbij alle voorwaarden gekend zijn. De raamovereenkomst legt de basisvoorwaarden vast voor alle opdrachten die door de aanbestedende overheid op deze raamovereenkomst worden geplaatst.
Interne Kennung: PPP01V-3044/6006/ZL-CAD-2025-373
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42961100 Zugangskontrollsystem
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZL-CAD-2025-373_1