See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA MIĘSA I JEGO PRZETWORÓW ORAZ DROBIU I JEGO PRZETWORÓW
Beschreibung: ZAMÓWIENIE OBEJMUJĘ DOSTAWĘ MIĘSA I JEGO PRZETWORÓW ORAZ DROBIU I JEGO PRZETWORÓW
Vorherige Bekanntmachung: 684242-2025
Interne Kennung: 4WSzKzP.SZP.2612.97.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131200 Getrocknetes, eingesalzenes, geräuchertes oder gewürztes Fleisch, 15112000 Geflügel, 15114000 Innereien, 15113000 Schweinefleisch, 15131130 Würste, 15131135 Geflügelwürste, 15131000 Fleischkonserven und -zubereitungen, 15111100 Rindfleisch, 15112300 Geflügelleber, 15114000 Innereien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 dostawa mięsa i jego przetworów oraz drobiu i jego przetworów.
Beschreibung: Pakiet 1 dostawa mięsa i jego przetworów oraz drobiu i jego przetworów.
Interne Kennung: Pakiet 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Wykonawcy nie przysługuje względem Zamawiającego jakiekolwiek roszczenie z tytułu niezrealizowania pełnej ilości przedmiotu zamówienia. Niezrealizowana część umowy nie będzie większa niż 50% ceny brutto umowy. Zamówienie gwarantowane wynosi 50% ceny brutto umowy. Jeżeli Zamawiający skorzysta z prawa opcji Wykonawca zobowiązuje się umożliwić Zamawiającemu zakup dodatkowych ilości towaru na takich samych zasadach jak dostawy objęte zamówieniem gwarantowanym. 2. Zamawiający zastrzega, że część zamówienia określona jako prawo opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z opcji w przypadku braku rzeczywistych potrzeb przedmiotu umowy, bądź braku środków finansowych na ten cel. 3. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga aneksowania przedmiotowej umowy. Pisemna forma powiadomienia Wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji przez Zamawiającego, jest wiążąca dla Wykonawcy w zakresie realizacji wszystkich warunków określonych w niniejszej umowie dla zakupu realizowanego w ramach opcji. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji postanowienia niniejszej umowy obowiązują odpowiednio.