2. Verfahren
Verfahren
Titel: FF/UPOL - interiérové vybavení
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výroba, dodávka a montáž kancelářského nábytku pro vybrané místnosti Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Součástí předmětu veřejné zakázky je také úklid a odvoz všech obalů a dalších materiálů používaných při vlastní montáži v souladu s ustanoveními zákona č. 541/2020 Sb., o odpadech, ve znění pozdějších předpisů z místa plnění a dále je součástí díla zaměření místa plnění před zahájením výroby, doprava na místo plnění a montáž vč. veškerého montážního materiálu. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, technické podmínky a specifikace jsou obsaženy v podkladové dokumentaci se soupisem prvků, uvedené v příloze č. 4 zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39200000 Ausstattung und Zubehör, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: FF/UPOL - interiérové vybavení