See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de levering van persoonlijke beschermingsmiddelen
Beschreibung: Voorwerp van deze leveringen: Raamovereenkomst voor de levering van persoonlijke beschermingsmiddelen Perceel 1: Voetbescherming voor cursisten Perceel 2: Voetbescherming voor personeel Perceel 3: Lichaamsbescherming
Interne Kennung: 2024/831/INK/CC/EVO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2024/831/INK/CC/EVO - P1 Voetbescherming voor cursisten
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2024/831/INK/CC/EVO - P2 Voetbescherming voor personeel
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 2024/831/INK/CC/EVO - P3 Lichaamsbescherming
Interne Kennung: 3