145510-2025 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – "Zakup ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Mielenko"
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Zakup ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Mielenko"
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup ciężkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego z pełnym wyposażeniem dla OSP Mielenko. 2. Samochód wraz z wyposażeniem ma być fabrycznie nowy i wolny od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych. 3. Dostawa pojazdu do siedziby Zamawiającego leży po stronie Wykonawcy.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001