See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DNS - Fotovoltaické panely pro výstavbu FVE
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky FV panelů
Interne Kennung: N006/25/V00003404
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331000 Solarbatterien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Fotovoltaické panely pro výstavbu FVE
Optionen:
Beschreibung der Optionen: (a)kdykoliv Zadávací řízení zrušit, nejpozději však do zavedení DNS, (b)změnit nebo doplnit dodatkem k Zadávací dokumentaci Zadávací podmínky před uplynutím Lhůty pro podání Žádostí o účast a kdykoli v průběhu doby trvání zavedeného DNS.