2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów do remontu sieci wodociągowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa do siedziby Zamawiającego rur i kształtek z żeliwa sferoidalnego. Szczegółowy opis zamówienia został zawarty w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: PU-252-4/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Termin składania ofert w tej procedurze został skrócony ze względu na pilny charakter sprawy.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44162000 Rohrleitungssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44470000 Gusseisenerzeugnisse, 42130000 Leitungsventile, Hähne, Rohrarmaturen und ähnliche Vorrichtungen, 44161000 Pipelines, 44163000 Rohrleitungen und Formstücke
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa rur i kształtek z żeliwa sferoidalnego. Gwarancja jakości i rękojmia za wady na materiały - zgodnie ze wzorem umowy. Szczegółowy opis pozostałych wymagań dotyczących przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia, które są dostępne na stronie internetowej prowadzonego postępowania tj. https://wikopole.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Haupteinstufung (cpv): 44160000 Rohrleitungen, Rohrleitungssysteme, Leitungen, Ummantelungen, Verrohrungen und zugehörige Artikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44470000 Gusseisenerzeugnisse, 42130000 Leitungsventile, Hähne, Rohrarmaturen und ähnliche Vorrichtungen, 44163000 Rohrleitungen und Formstücke, 44162000 Rohrleitungssysteme, 44161000 Pipelines
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany ilości zakupywanych Materiałów, tj. zwiększenie (prawo opcji) ilości zakupywanych Materiałów określonych w cz. II SWZ-OPZ- przy czym nie może ono przekroczyć 25% wartości Umowy. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku zaistnienia dodatkowych potrzeb Zamawiającego w zakresie przedmiotu umowy. Nabycie Materiałów w ramach prawa opcji nastąpi z zastosowaniem cen jednostkowych określonych w ofercie Wykonawcy. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w terminie obowiązywania umowy i nie stanowi zmiany umowy. O zamiarze skorzystania z prawa opcji, w określonym zakresie, Zamawiający poinformuje Wykonawcę poprzez złożenie zamówienia, zgodnie z § 2 ust. 2 cz. III SWZ - IPU.