2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering ICT Hardware met minicompetitie voor Stichting SchOOL
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is om raamovereenkomsten te sluiten met maximaal drie contractpartijen, die in staat zijn om alle ICT Hardware te leveren die in de komende jaren binnen het primaire proces (basisonderwijs) van SchOOL benodigd is. Zie offerteaanvraag
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie offerteaanvraag. Zie offerteaanvraag
Interne Kennung: 1