145663-2025 - Auftragsänderung
Polen – Reinigungsdienste – Świadczenie kompleksowych usług związanych z utrzymaniem czystości w obiektach "AQUAPARK KALISZ" sp. z o.o. w Kaliszu, ul. Sportowa 10
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie kompleksowych usług związanych z utrzymaniem czystości w obiektach "AQUAPARK KALISZ" sp. z o.o. w Kaliszu, ul. Sportowa 10
Beschreibung: W ramach niniejszego przedmiotu zamówienia, Zamawiający zleca Wykonawcy obowiązek starannego działania w zakresie realizacji usług porządkowo-czystościowych w obiektach "AQUAPARK KALISZ" sp. z o.o. w Kaliszu, ul. Sportowa 10, w niżej wymienionych obiektach należących do Zamawiającego: 1) AQUAPARK KALISZ - 62-800 Kalisz, ul. Sportowa 10, 2) KRYTA PŁYWALNIA DELFIN - 62-800 Kalisz, ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 20a, 3) LODOWISKO - 62-800 Kalisz, ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-- 24. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, czas pracy personelu, zakres i harmonogram częstotliwości sprzątania poszczególnych stref i obiektów określa Załącznik nr 1 do umowy.
Interne Kennung: PW.ZP-5/XII/2023
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie kompleksowych usług związanych z utrzymaniem czystości w obiektach „AQUAPARK KALISZ” sp. z o.o. w Kaliszu, ul. Sportowa 10
Beschreibung: W ramach niniejszego przedmiotu zamówienia, Zamawiający zleca Wykonawcy obowiązek starannego działania w zakresie realizacji usług porządkowo-czystościowych w obiektach "AQUAPARK KALISZ" sp. z o.o. w Kaliszu, ul. Sportowa 10, w niżej wymienionych obiektach należących do Zamawiającego: 1) AQUAPARK KALISZ - 62-800 Kalisz, ul. Sportowa 10, 2) KRYTA PŁYWALNIA DELFIN - 62-800 Kalisz, ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 20a, 3) LODOWISKO - 62-800 Kalisz, ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-- 24. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, czas pracy personelu, zakres i harmonogram częstotliwości sprzątania poszczególnych stref i obiektów określa Załącznik nr 1 do umowy
Menge: 1