2. Verfahren
Verfahren
Titel: Technologie pro využití odpadního tepla pro snížení spotřeby energie na vytápění výrobní haly
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je kompletní dodávka zařízení pro využití odpadního tepla z technologické linky pro úpravu kůží ve výrobním areálu v Boršově. Kompletní dodávkou předmětu plnění se rozumí: dodání zařízení, montáž a instalace všech součástí zařízení včetně následného uvedení do provozu a zaškolení obsluhy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44622100 Wärmerückgewinnungsvorrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Technologie pro využití odpadního tepla pro snížení spotřeby energie na vytápění výrobní haly