145709-2025 - Wettbewerb
Polen – Labormöbel – Dostawa i montaż mebli laboratoryjnych niezbędnych do wyposażenia nowych sal dydaktyczno-naukowych Wydziału Nauk Farmaceutycznych przy ul. Jedności 10 w Sosnowcu.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa i montaż mebli laboratoryjnych niezbędnych do wyposażenia nowych sal dydaktyczno-naukowych Wydziału Nauk Farmaceutycznych przy ul. Jedności 10 w Sosnowcu.
Beschreibung1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa i montaż mebli laboratoryjnych niezbędnych do wyposażenia nowych sal dydaktyczno-naukowych Wydziału Nauk Farmaceutycznych przy ul. Jedności 10 w Sosnowcu. 2.Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w Specyfikacji asortymentowo-cenowej (załącznik nr 2 do SWZ), Specyfikacji technicznej (załącznik nr 3 do SWZ) oraz Wzoru umowy (załącznik nr 5 do SWZ).
Interne KennungRZP/PN/116/24
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39180000 Labormöbel
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa i montaż mebli laboratoryjnych niezbędnych do wyposażenia nowych sal dydaktyczno-naukowych Wydziału Nauk Farmaceutycznych przy ul. Jedności 10 w Sosnowcu. 2.Przedmiotu zamówienia nie podzielono na części (pakiety). 3.Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w Specyfikacji asortymentowo-cenowej (załącznik nr 2 do SWZ), Specyfikacji technicznej (załącznik nr 3 do SWZ) oraz Wzoru umowy (załącznik nr 5 do SWZ).