2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń multimedialnych i akcesoriów komputerowych do Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 2 w Katowicach w ramach projektu pn.: „W pogoni za technologią - nowoczesne kształcenie zawodowe odpowiedzią na przyszłe potrzeby”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń multimedialnych i akcesoriów komputerowych do pracowni Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 2 w Katowicach w ramach projektu pn.: „W pogoni za technologią - nowoczesne kształcenie zawodowe odpowiedzią na przyszłe potrzeby”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 6 do SWZ – będący równocześnie Opisem oferowanego sprzętu.
Interne Kennung: ZP/114/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający w niniejszym postępowaniu stosuje skrócone terminy wynikające z art. 138 ust. 2 pkt. 2 ustawy Pzp. Termin składania ofert uległ skróceniu ze względu na realizację zadań wynikających z harmonogramu projektu „W pogoni za technologią - nowoczesne kształcenie zawodowe odpowiedzią na przyszłe potrzeby”. Termin zakończenia Projektu jest wyznaczony na 30.06.2026 r., z uwagi na złożoność przedmiotowego zamówienia oraz długi termin realizacji dostawy sprzętu będącego przedmiotem zamówienia, nie jest możliwe ponowne przeprowadzenie procedury przetargu nieograniczonego w standardowych terminach. Przedmiotowe postępowanie było dwukrotnie powtarzane – postępowanie jest powtórką części 2 przetargu nieograniczonego o numerze sprawy ZP/507/2025 (numer publikacji ogłoszenia: 505794-2025) oraz powtórką części 1 przetargu nieograniczonego o numerze sprawy ZP/911/2025 (numer publikacji ogłoszenia: 841429-2025), które to część zostały unieważnione na podstawie art. 255 ust. 2 ustawy Pzp: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu”.Zamawiający odrzucił w obu postępowaniach wszystkie oferty, ponieważ ich treść była niezgodna z warunkami zamówienia (art. 226 ust. 1 pkt 5) ustawy Pzp).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung, 31710000 Elektronische Ausstattung, 30231320 Tastbildschirme, 30231300 Bildschirme, 32342100 Kopfhörer, 30232110 Laserdrucker
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa urządzeń multimedialnych i akcesoriów komputerowych do pracowni Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 2 w Katowicach w ramach projektu pn.: „W pogoni za technologią - nowoczesne kształcenie zawodowe odpowiedzią na przyszłe potrzeby”
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 6 do SWZ – będący równocześnie Opisem oferowanego sprzętu.
Haupteinstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 32342100 Kopfhörer, 30231320 Tastbildschirme, 30232110 Laserdrucker, 31710000 Elektronische Ausstattung