2. Verfahren
Verfahren
Titel: Novostavba mateřské školy Beroun Máchovna – mobiliář interiéru
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky spočívající v dodání nábytku a vybavení interiéru mateřské školy Beroun Máchovna.
Interne Kennung: Novostavba mateřské školy Beroun Máchovna – mobiliář interiéru
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39161000 Kindergartenmöbel, 39130000 Büromöbel, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 44410000 Artikel für Bad und Küche
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 – Nábytkové vybavení interiéru
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka, doprava a montáž nábytkového vybavení administrativních, pedagogických, provozních a výukových prostor mateřské školy, zejména psacích a pracovních stolů, kancelářských, konferenčních a dětských židlí, dětských stolů, sedacího nábytku, kancelářských a archivačních skříní, úložných skříní a sestav, šatních skříněk včetně sestav pro děti, botníků, pojízdných kontejnerů, kuchyňské linky, dílenského a provozního vybavení, nástěnných a úložných prvků, obkladových desek, sedacích matrací a sestav věšáků. Součástí plnění je rovněž výroba a dodání prvků na míru podle technické specifikace, pokud to jejich povaha vyžaduje, včetně zaměření na místě plnění a zpracování výrobní dokumentace, jakož i dodání, montáž, kotvení a dodání veškerého souvisejícího montážního materiálu, přičemž podrobná technická specifikace jednotlivých položek je uvedena v přílohách zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část 1 – Nábytkové vybavení interiéru
Los: LOT-0003
Titel: Část 3 – Doplňky interiéru a hygienické vybavení
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka, doprava a montáž interiérového vybavení a hygienických, edukačních a orientačních prvků pro prostory mateřské školy, zejména kanceláře, šatny, třídy, hygienická zázemí a společné prostory objektu. Jedná se zejména o dodávku věšáků, zrcadel, hodin, trezoru, hygienického příslušenství, vybavení tříd a herních prvků, úložných kontejnerů, koberců, servírovacích vozíků a orientačního a informačního systému objektu. Součástí plnění je rovněž zaměření vybraných prvků, jejich instalace, kotvení, přičemž podrobná technická specifikace jednotlivých položek je uvedena v příloze zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část 3 – Doplňky interiéru a hygienické vybavení
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 – Regálové a skladové systémy
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka, doprava a montáž regálových a úložných systémů pro skladové a provozní prostory mateřské školy, zejména samonosných kovových regálů, policových sestav, nástěnných polic a věšáků. Součástí plnění je rovněž výroba nebo úprava prvků podle technické specifikace, pokud to jejich povaha vyžaduje, včetně případného zaměření na místě plnění a zpracování výrobní dokumentace, jakož i dodání, montáž, kotvení a dodání veškerého souvisejícího montážního materiálu, přičemž podrobná technická specifikace jednotlivých položek je uvedena v příloze zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část 2 – Regálové a skladové systémy