See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania nr 04690 „Przebudowa ul. Gajowickiej na odcinku od ul. Racławickiej do ul. Zaporoskiej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego”.
Beschreibung: Zamówienie dotyczy opracowania wielobranżowej dokumentacji dla przebudowy ul. Gajowickiej we Wrocławiu. W ramach zamówienia należy uzyskać wszelkie niezbędne decyzje, uzgodnienia i pozwolenia, uzyskać decyzję administracyjną umożliwiającą realizację robót budowlanych i ich zakończenie oraz pełnić nadzór autorski. Zadanie obejmuje zaprojektowanie kompleksowej przebudowy ul. Gajowickiej, w tym również przebudowy kolizyjnego, niezwiązanego z obsługą pasa drogowego, uzbrojenia podziemnego i nadziemnego, docelowej organizacji ruchu, inwentaryzacji zieleni z projektem postępowania z kolidującymi egzemplarzami zieleni i ewentualnymi nasadzeniami kompensującymi (wyrównawczymi).
Interne Kennung: ZP/17/PN/2019
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: 1. W ramach zamówienia należy wykonać: 1.1. Koncepcje wariantową, 1.2. Projekt zagospodarowania terenu, 1.3. Projekty architektoniczno-budowlane co najmniej następujących branż: 1.3.1. drogi, 13.2. przebudowa kolizyjnego odcinka torowiska tramwajowego, 1.3.3. kanalizacja deszczowa i odwodnienie, 1.3.4. oświetlenie drogowe, 1.3.5. przebudowa przewodów trakcyjnych tramwajowych, 1.3.6. przebudowa kolizyjnego odcinka przewodów zasilających trakcję tramwajową, 1.3.7. przebudowa kolizyjnej infrastruktury elektroenergetycznej, 1.3.8. przebudowa kolizyjnej infrastruktury telekomunikacyjnej, 1.3.9. sygnalizacja świetlna – instalacje, 1.3.10. sygnalizacja świetlna – konstrukcje, 1.3.11. budowa kanalizacji MKT, 1.3.12. budowa tablic DIP, 1.3.13. przebudowa kolizyjnej infrastruktury gazowej, 1.3.14. przebudowa kolizyjnej infrastruktury wodociągowej, 1.3.15. przebudowa kolizyjnej infrastruktury kanalizacji sanitarnej, 1.3.16. zieleń (inwentaryzacja i wyznaczenie kolidujących egzemplarzy do wycinki, projekt nasadzeń i nasadzeń kompensujących (wyrównawczych), 1.4. Projekty branżowe wykonawcze, 1.5. Projekt zabezpieczenia osnowy geodezyjnej, 1.6. Projekt małej architektury, 1.7. Projekt programów sygnalizacji świetlnej, 1.8. Projekt docelowej organizacji ruchu, 1.9. Koncepcja tymczasowej organizacji ruchu, na czas prowadzenia robót (uwzględniająca etapowanie przebudowy), 1.10. Przedmiary robót, 1.11. Kosztorys inwestorski, 1.12. Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, 1.13. Opinia geotechniczna oraz badania geotechniczne w zakresie odpowiednim do kategorii geotechnicznej projektowanego obiektu, 1.14. Decyzja środowiskowa / postanowienie o odmowie wszczęcia postępowania ws. wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach, 1.15. Uzyskanie ewentualnych odstępstw od obowiązujących przepisów, 1.16. Pozyskanie i aktualizacja mapy do celów projektowych, 1.17. Uzgodnienia, opinie itp., 1.18. Pozwolenie na budowę / ZRID wraz z przygotowaniem materiałów do wniosku i jego skutecznym złożeniem, 1.19. Sprawowanie nadzoru autorskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został przedstawiony w Części III Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation