2. Verfahren
Verfahren
Titel: 240050GZD Rioolreiniging en inspectie gemeente Zwijndrecht
Beschreibung: Het werk bestaat uit rioolreiniging en -inspectie binnen de gemeentegrenzen van de gemeente Zwijndrecht en de werkzaamheden zijn in hoofdzaak beschreven in bijgevoegde RAW raamovereenkomst onder bijlage F, inclusief bijlagen. Zie aanbestedingsleidraad en bestek bijlage F
Interne Kennung: 240050GZD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Europese openbare aanbestedingsprocedure conform Aanbestedingswet 2012 en het Aanbestedingsreglement Werken 2016, hoofdstuk 2 "openbare procedure".
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90470000 Reinigung von Abwässerkanälen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90491000 Überprüfung von Abwasserkanälen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: verlengingsoptie