145902-2025 - Ergebnis
Polen – Planungsleistungen im Bauwesen – „Opracowanie dokumentacji projektowej dla rozbudowy mostu Chrobrego w Poznaniu”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Opracowanie dokumentacji projektowej dla rozbudowy mostu Chrobrego w Poznaniu”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: „Opracowanie dokumentacji projektowej dla rozbudowy mostu Chrobrego w Poznaniu”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w SIWZ, nr ref. PIM/10/20/ZP59/2017-135 wraz z zał. 3. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień o których mowa w art. 67 ust. 1 pkt 6 ustawy (do 50 %) w przypadku wystąpienia okoliczności, o których mowa w art. 67 ust. 1 pkt 6 ustawy. Przedmiot wspomnianych zamówień stanowić będą usługi podobne, zgodne z przedmiotem zamówienia podstawowego. Zamawiający przewiduje udzielenie tego rodzaju zamówień w szczególności, gdy zajdzie konieczność i/lub potrzeba wykonania zakresów prac nieuwzględnionych w ramach zakresu zamówienia podstawowego, a których wykonanie będzie możliwe poprzez powtórzenie podobnych usług, co przewidziane w ramach zakresu zamówienia podstawowego. 4. CPV dod. 71320000-7 usługi inżynieryjne w zakresie projektowania, 71330000-0 różne usługi inżynieryjne, 71248000-8 nadzór nad projektem i dokumentacją (...).
Vorherige Bekanntmachung: 00522154-2020
Interne Kennung: PIM/10/20/ZP59/2017-135
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: II.2.4)Opis zamówienia: 1. Wartość szacunkowa zamówienia przekracza kwotę określoną w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy Prawo zamówień publicznych. 2. Zamawiający przewiduje możliwość zmian przyszłej umowy z Wykonawcą zgodnie z zapisami wzoru umowy oraz przepisami ustawy. 3. W sprawach nieuregulowanych SIWZ (i odpowiednio ogłoszeniem) bądź w sytuacji rozbieżności zapisów SIWZ (odpowiednio ogłoszenia) w stosunku do ustawy, odpowiednie zastosowanie i nadrzędne znaczenie mają przepisy ustawy. 4. Przedmiotem zamówienia jest: wykonanie prac projektowych polegających na opracowaniu dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz przedmiaru robót, przedmiaru robót – oferta i kosztorysu inwestorskiego dla: — „Rozbudowy mostu Chrobrego”, — „Przebudowy przejścia podziemnego dla pieszych”, — „Rozbudowy ul. Estkowskiego pomiędzy mostami oraz na odcinkach dojazdów”. 5. Termin zamówienia: całość – 910 dni. Terminy realizacji poszczególnych etapów: — etap pierwszy: 180 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy – Wykonawca przekaże do ZDM rozwiązania projektowe w ramach opracowywanych zakresów celem zaopiniowania i uzgodnienia, — etap drugi: 360 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy – Wykonawca przekaże do Zamawiającego uzgodnienie z ZDM dla rozwiązań projektowych w ramach opracowywanych zakresów, — etap trzeci: 440 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy – Wykonawca przekaże Zamawiającemu potwierdzenie złożenia do właściwego organu karty informacyjnej przedsięwzięcia w celu uzyskania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia, — etap czwarty: 700 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy – uzyskanie w imieniu Zamawiającego ostatecznej decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia, — etap piąty: 780 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy – Wykonawca przekaże Zamawiającemu projekt budowlany wraz z potwierdzeniem złożenia wniosku o wydanie decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (ZRID), — etap szósty: 810 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy – Wykonawca przekaże Zamawiającemu projekt wykonawczy, kosztorysy inwestorski, przedmiar robót oferta, przedmiar robót oraz pozostałe wymagane SIWZ opracowania, — etap siódmy: 910 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy – Wykonawca przekaże Zamawiającemu ostateczną decyzję o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (ZRID) wraz ze wszystkimi wymaganymi decyzją załącznikami.