145954-2026 - Wettbewerb
Polen – Brotwaren – DOSTAWY PIECZYWA
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWY PIECZYWA
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy pieczywa do dwóch magazynów żywnościowych Zamawiającego, zlokalizowanych w Areszcie Śledczym w Gdańsku przy ulicy Kurkowej 12 oraz Oddziale Zewnętrznym w Gdańsku – Przeróbce przy ulicy Siennickiej 23. 2. Podane ilości artykułów są wielkościami szacunkowymi i mogą ulec zmianie w trakcie trwania umowy, z tym że wartość zakupionych artykułów nie przekroczy wartości umowy. Zamawiający oświadcza, że zmiany nie spowodują obniżenia wartości zamówienia o więcej niż 30% zaoferowanej kwoty. 3. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z Polskimi Normami, wolny od wad i zanieczyszczeń, o swoistej barwie, smaku i zapachu. Artykuły muszą pochodzić ze świeżych dat produkcji (termin przydatności do spożycia: 3 dni). Pieczywo musi być wyprodukowane z dodatkiem polepszacza antypleśniowego. Nie może być spalone, zdeformowane, o małej objętości. Zamawiający za niedopuszczalne uzna kruszenie miękiszu, miękisz wilgotny, zakalec miękiszu, barwę szarą lub smugi miękiszu. 4. Wykonawca zobowiązuje się przedstawiać przy każdej dostawie handlowy dokument identyfikacyjny HDI w postaci etykiety zbiorczej lub świadectwo zdrowia zgodnie z obowiązującymi przepisami
Interne KennungPN/02/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15811000 Brotwaren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15820000 Zwieback und Kekse; haltbares Gebäck und Kuchen, 15811100 Brot, 15890000 Verschiedene Lebensmittel und Trockenerzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungBUŁKA TARTA Pakowana w worki lub torby z tworzywa sztucznego lub papierowe zszywane lub zgrzewane o wadze 0,5 – 50 kg/szt. 2 600 kg CHLEB PSZENNY Bochenki o wadze 300 g, kształt owalny, niedopuszczalny chleb z foremki 9 700 kg CHLEB RAZOWY Foremkowy o wadze 400 g- 60 kg CHLEB ZWYKŁY PSZENNO – ŻYTNI Bochenki o wadze 300 g, kształt owalny, niedopuszczalny chleb z foremki 190 000 kg WAFLE RYŻOWE Produkt bezglutenowy bez dodatków, średnia waga 1 szt. wafla powinna wynosić około 10 g, pakowane w worki lub torby z tworzywa sztucznego lub papierowe zszywane lub zgrzewane o wadze 0,1 – 0,2 kg/op., zabezpieczone przed połamaniem, pokruszeniem, zawilgoceniem.- 140 kg