See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poskytování komunálních služeb - údržba veřejné zeleně Městského obvodu Ústí nad Labem - Neštěmice
Beschreibung: Poskytování komunálních služeb - údržba veřejné zeleně Městského obvodu Ústí nad Labem - Neštěmice
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Poskytování komunálních služeb - údržba veřejné zeleně Městského obvodu Ústí nad Labem - Neštěmice, lokalita KB03
Beschreibung: Poskytování komunálních služeb - údržba veřejné zeleně Městského obvodu Ústí nad Labem - Neštěmice, lokalita KB03
Interne Kennung: LokalitaKB03
Los: LOT-0004
Titel: Poskytování komunálních služeb - údržba veřejné zeleně Městského obvodu Ústí nad Labem - Neštěmice, lokalita KB04
Beschreibung: Poskytování komunálních služeb - údržba veřejné zeleně Městského obvodu Ústí nad Labem - Neštěmice, lokalitaKB04
Interne Kennung: Lokalita KB04
Los: LOT-0001
Titel: Poskytování komunálních služeb - údržba veřejné zeleně Městského obvodu Ústí nad Labem - Neštěmice, lokalita KB01
Beschreibung: Poskytování komunálních služeb - údržba veřejné zeleně Městského obvodu Ústí nad Labem - Neštěmice, lokalita KB01
Interne Kennung: Lokalita KB01
Los: LOT-0008
Titel: Poskytování komunálních služeb - údržba veřejné zeleně Městského obvodu Ústí nad Labem - Neštěmice, lokalita Mojžíř
Beschreibung: Poskytování komunálních služeb - údržba veřejné zeleně Městského obvodu Ústí nad Labem - Neštěmice, lokalita Mojžíř
Interne Kennung: Lokalita Mojžíř
Los: LOT-0002
Titel: Poskytování komunálních služeb - údržba veřejné zeleně Městského obvodu Ústí nad Labem - Neštěmice, lokalita KB02
Beschreibung: Poskytování komunálních služeb - údržba veřejné zeleně Městského obvodu Ústí nad Labem - Neštěmice, lokalitaKB02
Interne Kennung: LokalitaKB02
Los: LOT-0005
Titel: Poskytování komunálních služeb - údržba veřejné zeleně Městského obvodu Ústí nad Labem - Neštěmice, lokalita KB05
Beschreibung: Poskytování komunálních služeb - údržba veřejné zeleně Městského obvodu Ústí nad Labem - Neštěmice, lokalita KB05
Interne Kennung: 85405-2024
Los: LOT-0009
Titel: Poskytování komunálních služeb - údržba veřejné zeleně Městského obvodu Ústí nad Labem - Neštěmice, extravilán
Beschreibung: Poskytování komunálních služeb - údržba veřejné zeleně Městského obvodu Ústí nad Labem - Neštěmice, extravilán
Interne Kennung: Extravilán
Los: LOT-0006
Titel: Poskytování komunálních služeb - údržba veřejné zeleně Městského obvodu Ústí nad Labem - Neštěmice, lokalita NŠI
Beschreibung: Poskytování komunálních služeb - údržba veřejné zeleně Městského obvodu Ústí nad Labem - Neštěmice, lokalita NŠI
Interne Kennung: LolalitaNŠI
Los: LOT-0007
Titel: Poskytování komunálních služeb - údržba veřejné zeleně Městského obvodu Ústí nad Labem - Neštěmice, lokalita NŠII
Beschreibung: Poskytování komunálních služeb - údržba veřejné zeleně Městského obvodu Ústí nad Labem - Neštěmice, lokalita NŠII
Interne Kennung: LokalitaNŠII