See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Piotrków w roku 2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (Dz.U. 1991 Nr 101, poz. 444, t.j. Dz.U. z 2024 r. poz. 530 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz szkółkarstwa i nasiennictwa, mechanicznego przygotowania gleby i mechanicznego koszenia poboczy, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Piotrków, w roku 2025. Planowana data rozpoczęcia i zakończenia realizacji umowy: 02.01.2025 r. – 31.12.2025 r.
Interne Kennung: NZ.270.16.2024
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 w skład którego wchodzą leśnictwa: Gorzkowice, Stobnica, Felicja;
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz mechanicznego przygotowania gleby i mechanicznego koszenia poboczy, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Piotrków w leśnictwach Gorzkowice, Stobnica, Felicja w roku 2025. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego.
Interne Kennung: Pakiet 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W stosunku do każdego Pakietu Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do każdej z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w Kosztorysie Ofertowym stanowiącym część Oferty. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, której łączna wartość nie będzie przekraczała 30 % Wynagrodzenia z dnia zawarcia Umowy, zgodnie z §11 ust 1 wzoru umowy stanowiącego Załącznik nr 12.1. do SWZ – wzór umowy dla pakietów I, II, III, IV i Załącznik nr 12.2. do SWZ – wzór umowy dla pakietu V. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w Kosztorysie Ofertowym stanowiącym część Oferty. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji w przypadku: (1) wystąpienia konieczności zwiększenia zakresu rzeczowego usług stanowiących przedmiot zamówienia w następstwie przyczyn przyrodniczych, klimatycznych, atmosferycznych bądź związanych z prawidłowym prowadzeniem gospodarki leśnej, (2) zmian na rynku sprzedaży drewna lub powierzenia Zamawiającemu nowych zadań gospodarczych lub publicznych, (3) powierzania Wykonawcy prac stanowiących wykonawstwo zastępcze w stosunku do prac realizowanych przez innego wykonawcę (na Obszarze Realizacji Pakietu).
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 w skład którego wchodzą leśnictwa: Łazy, Grzegorzówka, Straszów;
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz mechanicznego przygotowania gleby i mechanicznego koszenia poboczy, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Piotrków w leśnictwach Łazy, Grzegorzówka, Straszów w roku 2025. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego.
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 w skład którego wchodzą leśnictwa: Przygłów, Uszczyn, Wierzeje;
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz mechanicznego przygotowania gleby i mechanicznego koszenia poboczy, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Piotrków w leśnictwach Przygłów, Uszczyn, Wierzeje w roku 2025. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego.
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 w skład którego wchodzą leśnictwa: Meszcze, Proszenie, Żarnowica;
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz mechanicznego przygotowania gleby i mechanicznego koszenia poboczy, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Piotrków w leśnictwach Meszcze, Proszenie, Żarnowica w roku 2025. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego.
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 Szkółka leśna i nasiennictwo;
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu szkółkarstwa i nasiennictwa, do wykonania w Szkółce Leśnej w Łęcznie oraz na terenie Nadleśnictwa Piotrków w roku 2025. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego.
Interne Kennung: Pakiet 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft