2. Verfahren
Verfahren
Titel: „SUKCESYWNA DOSTAWA PALIW PŁYNNYCH ON POPRZEZ TANKOWANIE PALIWA DO POJAZDÓW (W TYM SPECJALISTYCZNYCH O WYS DO 4,0 M) ORAZ BENZYNY PB 98 / PB 95 DO SPRZĘTU OGRODNICZEGO I INNYCH SPRZĘTÓW I POJAZDÓW URBIS SP Z O.O.”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy paliw płynnych ON poprzez tankowanie paliwa do pojazdów (w tym specjalistycznych o wys do 4,0 m) oraz benzyny PB98 / PB95 do sprzętu ogrodniczego i innych sprzętów oraz pojazdów URBIS Sp. z o. o. w ilości średniorocznej a) Olej napędowy (ON) 269 500 litrów; b) Benzyna PB 98 – 2000 litrów c) Benzyna PB 95 – 1500 litrów Paliwa sprzedawane przez Dostawcę w ramach niniejszego postępowania musza spełniać wymagania jakościowe według obowiązujących norm w tym zakresie m.in., PN-EN 590, PN-EN 228 oraz Rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 9 października 2015 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. z 23 października 2015 roku, poz. 1680). Wskazane powyżej ilości paliw należy traktować, jako szacunkowe. Zamawiający zastrzega sobie prawo niewykorzystania w całości przedmiotu zamówienia w czasie obowiązywania umowy, jeżeli jego potrzeby rzeczywiste będą mniejsze od zamawianych W takim przypadku Dostawcy będzie przysługiwało wynagrodzenie wynikające z rzeczywistej ilości paliwa. Dostawca przez cały okres realizacji umowy zagwarantuje ciągłość dostaw oraz wysoką jakość dostarczanych paliw zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami jakościowymi. Olej napędowy będący przedmiotem niniejszego postępowania przetargowego winien charakteryzować się następującymi parametrami jakościowymi: L.p. Właściwości Jednostka Wartości 1. Zawartość wody mg / kg Nie więcej niż 200 2. Zawartość siarki mg / kg Nie więcej niż 10 3. Temperatura zablokowania zimnego filtra ˚C Nie wyższa niż (-20) w okresie zimowym Zakup i tankowanie paliwa odbywać się będzie na zasadzie doraźnych, bezgotówkowych tankowań pojazdów/pojemników ( kanistrów) w wybranej stacji Dostawcy . Rozliczenie za sprzedane paliwo dokonywane będzie fakturami VAT dwa razy w miesiącu. Pierwszy okres rozliczeniowy będzie trwał od 1 do 15 dnia miesiąca, drugi natomiast od 16 do ostatniego dnia miesiąca. Za datę sprzedaży uważa się ostatni dzień danego okresu rozliczeniowego. Faktury płatne w terminie 21 dni od daty otrzymania faktury. Dostawca prowadzić będzie dokumentację wydanego paliwa w formie zestawień . - Stacja paliw znajduje się na terenie miasta Gniezna . - Tankowanie bezgotówkowe - Stacja winna posiadać monitoring z możliwością uzyskania zapisu z kamer za okres 14 dni wstecz -Tankowanie pojazdów/pojemników (kanister) w systemie identyfikacji elektronicznej bez pośrednictwa pracowników stacji lub za pomocą elektronicznych kart paliwowych wydanych przez Dostawcę, jako narzędzia bezgotówkowego rejestrowania transakcji Zamawiającego. - Dostawca udostępni Zamawiającemu ( 1-5 razy w trakcie trwania umowy ) dystrybutor na 3h celem wykonania kalibracji sondy paliwa w zbiornikach samochodów na potrzeby wewnętrzne Zamawiającego (GPS ) , po uprzednim zgłoszeniu przez Zamawiającego z wyprzedzeniem 2 dni. - Dostawca 2 razy w miesiącu przekaże dokumenty potwierdzające pobór paliwa ( zestawienie w formie tabelarycznej ) lub umożliwi elektroniczny dostęp do bazy danych Zamawiającego.
Vorherige Bekanntmachung: 13285-2026
Interne Kennung: ZP-URB-1/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Procedura została opisana w dokumentach zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin, 09134100 Dieselöl
5. Los
Los: LOT-0001