146123-2026 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Dostawa, wdrożenie i integracja systemów cyberbezpieczeństwa oraz monitorowania infrastruktury IT
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa, wdrożenie i integracja systemów cyberbezpieczeństwa oraz monitorowania infrastruktury IT
Beschreibung1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup, dostawa i integracja systemów cyberbezpieczeństwa oraz monitorowania infrastruktury IT. Niniejszy przedmiot zamówienia obejmuje 8 części zamówienia: Pakiet 1: Klaster HA systemu ochrony pracowniczej poczty elektronicznej e-mail Pakiet 2: System centralnego logowania, raportowania oraz korelacji Pakiet 3: System zaawansowanej analizy zagrożeń w tzw. środowisku sandbox (piaskownicy) Pakiet 4: System ochrony DLP (Data Loss Prevention) Pakiet 5: System zarządzania hasłami Pakiet 6: Rozwiązania klasy Privileged /Access /Management (PAM) Pakiet 7: System do skanowania sieci i systemów Pakiet 8: System do monitorowania środowiska IT, zasobów sprzętowych oraz zdalnej pomocy użytkownikom 2.Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 2 do SWZ - OPZ tj. parametry, wymagania techniczne, warunki serwisu. 3.Środki przeznaczone na realizację przedsięwzięcia pochodzą z europejskiego Instrumentu na rzecz Odbudowy i Zwiększenia Odporności (Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności – KPO). Ilość oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia
Interne KennungZSM/ZP/2/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72700000 Computernetze, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1: Klaster HA systemu ochrony pracowniczej poczty elektronicznej e-mail
BeschreibungZakup i dostawa klastra HA systemu ochrony pracowniczej poczty elektronicznej e-mail – 1 komplet
Interne KennungPAKIET 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 72700000 Computernetze
LosLOT-0002
TitelPakiet 2: System centralnego logowania, raportowania oraz korelacji
BeschreibungI. Zakup i dostawa systemu centralnego logowania, raportowania oraz korelacji – 1 szt.
Interne KennungPAKIET 2
LosLOT-0003
TitelPakiet 3: System zaawansowanej analizy zagrożeń w tzw. środowisku sandbox (piaskownicy)
BeschreibungI. Zakup i dostawa systemu zaawansowanej analizy zagrożeń w tzw. środowisku sandbox (piaskownicy) – 1 szt.
Interne KennungPAKIET 3
LosLOT-0004
TitelPakiet 4: System ochrony DLP (Data Loss Prevention)
BeschreibungI.Zakup i dostawa systemu ochrony System ochrony DLP (Data Loss Prevention) – 1 szt.
Interne KennungPAKIET 4
LosLOT-0005
TitelPakiet 5: System zarządzania hasłami
BeschreibungI.Zakup i dostawa systemu zarządzania hasłami – 1 szt.
Interne KennungPAKIET 5
LosLOT-0006
TitelPakiet 6: Rozwiązania klasy Privileged /Access /Management (PAM)
BeschreibungI.Zakup i dostawa rozwiązania klasy Privileged Access Management (PAM) – 1 szt.
Interne KennungPAKIET 6
LosLOT-0007
TitelPakiet 7: System do skanowania sieci i systemów
BeschreibungI.Zakup i dostawa systemu do skanowania sieci i systemów – 1 szt.
Interne KennungPAKIET 7
LosLOT-0008
TitelPakiet 8: System do monitorowania środowiska IT, zasobów sprzętowych oraz zdalnej pomocy użytkownikom
BeschreibungI.Zakup i dostawa systemu do monitorowania środowiska IT, zasobów sprzętowych oraz zdalnej pomocy użytkownikom – 1 szt.
Interne KennungPAKIET 8