2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren van vaccin tegen besmettelijke nodulaire dermatose (lumpy skin disease, LSD)
Beschreibung: De levering omvat een partij van 200.000 doses van een levend geattenueerd vaccin tegen het LSD-virus (Neethling) bestemd voor de vaccinatie van rundvee. Het vaccin dient vóór de levering een administratieve controle door Sciensano te ondergaan, dat de conformiteit van het vaccin zal vaststellen en een OBPR-certificaat zal afleveren. De partij dient door de inschrijver gestockeerd te worden in België en moet 24u/24u en 7d/7d beschikbaar, zijn zodat het Agentschap bij een bevestigd geval van LSD deze voorraad binnen de 6 uur kan afhalen. Het vaccin dient een houdbaarheid van ten minste 20 maanden te hebben op het moment van de lotcontrole door Sciensano. Wanneer het vaccin binnen zijn houdbaarheidstermijn niet door het FAVV wordt ingezet, wordt het door de inschrijver kosteloos vernietigd. De kosten voor het eventueel verlengen van de houdbaarheid zijn ook ten laste van de inschrijver. De verpakking en de bijsluiter dienen in de drie landstalen te zijn (NL, FR en DE). Het vaccin zal geleverd worden in verpakkingen van minimaal 50 doses per flacon. De inschrijver beschikt over een EMA-vergunning (centrale procedure) voor het vaccin tegen LSD, een lopende aanvraag hiervoor, of een nationale vergunning voor het in de handel brengen in een EU-lidstaat.
Interne Kennung: OP-LSD-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33651690 Impfstoffe für die Veterinärmedizin
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: OP-LSD-2026 - 1
Beschreibung: Zie beschrijving hierboven
Interne Kennung: 1