See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie obsługi ruchowej oraz korzystanie z działania urządzeń pracujących na potrzeby wspólne w 10 stacjach elektroenergetycznych
Beschreibung: Świadczenie obsługi ruchowej oraz korzystanie z działania urządzeń pracujących na potrzeby wspólne w 10 stacjach elektroenergetycznych zgodnie z przekazanym zaproszeniem do negocjacji.
Vorherige Bekanntmachung: 74816-2024
Interne Kennung: 2023/WNP-0201
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65300000 Stromversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie obsługi ruchowej oraz korzystanie z działania urządzeń pracujących na potrzeby wspólne w 10 stacjach elektroenergetycznych.