Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30197644 Xerografisches Papier
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30199230 Briefumschläge, 30192800 Selbstklebende Etiketten
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W stosunku do każdego Zadania Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy („Opcja”). Szczegółowe informacje dotyczące Opcji znajdują się w rozdziale 4 pkt 4.1.-4.4. SWZ
Erfüllungsort
Stadt: Szczecin