See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu do rehabilitacji leczniczej dla pacjentów onkologicznych – 14 zadań w ramach realizacji programu wieloletniego pn. Narodowa Strategia Onkologiczna w zakresie zadania pn: Zakup sprzętu do rehabilitacji leczniczej dla pacjentów onkologicznych” w 2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Zakup sprzętu do rehabilitacji leczniczej dla pacjentów onkologicznych - 14 zadań – w ramach realizacji programu wieloletniego pn. Narodowa Strategia Onkologiczna w zakresie zadania pn: Zakup sprzętu do rehabilitacji leczniczej dla pacjentów onkologicznych” w 2025. Szczegółowe wymagania w stosunku do w/w asortymentu zamówienia i zakres zamówienia zawiera załącznik nr 1.1-1.14 (odrębny plik .xls) oraz załącznik nr 1.1a-1.14a do „Specyfikacji warunków zamówienia”.
Vorherige Bekanntmachung: 768019-2025
Interne Kennung: ZDZ.261.130.25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: na podstawie art. 138 ust.2 pkt. 2 ustawy Pzp zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione ze względu na fakt, iż zamówienie będzie finansowane z dotacji z MZ z krótkim terminem realizacji i rozliczeniem dotacji. Zastosowanie terminu podstawowego składania ofert uniemożliwi przeprowadzenie procedury zakupu zgodnie z PZP w sytuacji, gdy zakup nowej aparatury medycznej jest priorytetowy dla działalności Zamawiającego, gdyż umożliwi skrócenie czasu oczekiwania pacjentów na świadczenia zdrowotne, zwiększy ich dostępność, a jednocześnie poprawi skuteczność terapeutyczną. Efektywna diagnostyka, leczenie i rehabilitacja wymagają stosowania specjalistycznego sprzętu, który umożliwi precyzyjne i szybkie działania medyczne a tym samym zwiększy komfort pacjenta.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - Zestaw do diagnostyki i rehabilitacji kończyn górnych i dolnych
Beschreibung: Dostawa zestawu do diagnostyki i rehabilitacji kończyn górnych i dolnych - 1 zestaw W skład zestawu wchodzi: A) Rotor kończyn dolnych i górnych B) Urządzenie do nieinwazyjnej neuromodulacji
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - Stół do pionizacji
Beschreibung: Dostawa stołu do pionizacji - 1 kpl.
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 - Zestaw do treningu wytrzymałościowego i wydolnościowego
Beschreibung: Dostawa zestawu do treningu wytrzymałościowego i wydolnościowego - 1 kpl.
Interne Kennung: Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 - Zestaw do treningu wytrzymałościowego i wydolnościowego
Interne Kennung: Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 - Multisensoryczny system terapeutyczny do kończyn
Beschreibung: Dostawa multisensorycznego systemu terapeutycznego do kończyn - 1 kpl.
Interne Kennung: Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6 - Szyny rehabilitacyjne do kończyn górnych i dolnych
Beschreibung: Dostawa szyn rehabilitacyjnych do kończyn górnych i dolnych - 1 kpl.
Interne Kennung: Zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7 - Aparat do masażu uciskowego
Beschreibung: Dostawa aparatu do masażu uciskowego - 1 kpl.
Interne Kennung: Zadanie 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8 - Aparat do drenażu limfatycznego
Beschreibung: Dostawa aparatu do drenażu limfatycznego - 1 kpl.
Interne Kennung: Zadanie 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9 - Wanna do masażu wodno-wirowego kończyn górnych i dolnych oraz tułowia
Beschreibung: Dostawa wanny do masażu wodno-wirowego kończyn górnych i dolnych oraz tułowia - 1 kpl.
Interne Kennung: Zadanie 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10 - Urządzenie do kinezyterapii
Beschreibung: Dostawa urządzenia do kinezyterapii - 1 kpl.
Interne Kennung: Zadanie 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11 - Skupiona fala uderzeniowa
Beschreibung: Dostawa skupionej fali uderzeniowej - 1 kpl.
Interne Kennung: Zadanie 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 12 - Aparat do głębokiej oscylacji
Beschreibung: Dostawa aparatu do głębokiej oscylacji - 1 kpl.
Interne Kennung: Zadanie 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 13 - Aparat do głębokiej oscylacji (tkanek)
Beschreibung: Dostawa aparatu do głębokiej oscylacji (tkanek) - 1 kpl.
Interne Kennung: Zadanie 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie 14 - Mobilne elektromiografy z elektrostymulacją wyzwalaną
Beschreibung: Dostawa mobilnego elektromiografu z elektrostymulacją wyzwalaną - 1 kpl.
Interne Kennung: Zadanie 14