See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne wytwarzanie i dostawy składników umundurowania funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej wykonanych zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 27 września 2018 r. (Dz.U. z 2024 r., poz. 1040) – postępowanie II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy składników umundurowania funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 27 września 2018 r. w sprawie umundurowania funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej (Dz. U. z 2024 r., poz. 1040) oraz dokumentacją techniczno-technologiczną do Centralnego Magazynu Mundurowego z/s w Rzepinie (woj. lubuskie) - w okresie 24 miesięcy.
Vorherige Bekanntmachung: 704940-2025
Interne Kennung: 0801-ILZ.260.28.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18110000 Berufskleidung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98393000 Dienstleistungen in der Maßschneiderei
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: 2. Czapki i szaliki
Beschreibung: Część II 1.Czapka wyjściowa dla funkcjonariusza mężczyzny w tym generalska 2 000 szt. 2.Czapka wyjściowa zimowa 1 400 szt. 3.Dystynkcje na otoki czapki wyjściowej/kapelusika 4 000 szt. 4.Kapelusz mundurowy dla funkcjonariusza kobiety w tym generalski 1 000 szt. 5.Czapka służbowa zimowa w kolorze szarozielonym 6 000 szt. 6.Czapka służbowa letnia w kolorze szarozielonym 9 000 szt. 7.Kominiarka w kolorze szarozielonym 3 400 szt. 8.Szalik typu komin 4 000 szt. 9.Szal 2 000 szt.
Interne Kennung: Część 2