See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi oświetlenia ulic, placów i dróg publicznych
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia są usługi określone we Wspólnym Słowniku Zamówień (CPV): 09.00.00.00- 3 produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energii 09.30.00.00- 2 energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa 50.23.21.00- 1 usługi w zakresie konserwacji oświetlenia ulicznego, 50.80.00.00- 3 różne usługi w zakresie napraw i konserwacji Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 – umowa.
Interne Kennung: WGK-RIK.271.1.64.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
5. Los
Los: LOT-0001