2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych, położonych na ternie gminy Nekla w okresie od 1 lipca 2026 do 30 czerwca 2028 roku
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia jest: świadczenie usługi polegającej na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych, położonych na terenie gminy Nekla w okresie od 1 lipca 2026 roku do 30 czerwca 2028. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony przez Zamawiającego na dwie następujące części: a) CZĘŚĆ I „Odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01 – niesegregowane odpady (zmieszane) - od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Nekla w okresie od 1 lipca 2026 do 30 czerwca 2028 roku”; b) CZĘŚĆ II – „Odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych o kodach 15 01 01 (opakowania z papieru i tektury), 15 01 06 (zmieszane odpady opakowaniowe), 15 01 07 (opakowania ze szkła); 20 02 01 (odpady ulegające biodegradacji – bioodpady) od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Nekla oraz odpadów komunalnych zbieranych selektywnie w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, pochodzących z nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Nekla, w okresie od 1 lipca 2026 do 30 czerwca 2028 roku
Interne Kennung: ZZ.271.7.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01 - niesegregowane odpady (zmieszane) - od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Nekla w okresie od 1 lipca 2026 roku do 30 czerwca 2028 roku
Beschreibung: Szacowana ilość odpadów w okresie od 1 lipca 2026 roku do 30 czerwca 2028 roku wynosi 3 816,357 Mg.
Interne Kennung: Część I
Menge: 3 816,36 Tonnen
Los: LOT-0002
Titel: Odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych o kodach 15 01 01 (opakowania z papieru i tektury), 15 01 06 (zmieszane odpady opakowaniowe), 15 01 07 (opakowania ze szkła), 20 02 01 (odpady ulegające biodegradacji) od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Nekla oraz odpadów komunalnych zbieranych selektywnie w PSZOK, w okresie od 01.07.2026 r. do 30.06.2028 r.
Beschreibung: Szacowana ilość odpadów w okresie od 1 lipca 2026 roku do 30 czerwca 2028 roku wynosi 3 998,505 Mg.
Interne Kennung: Część II
Menge: 3 998,51 Tonnen