2. Verfahren
Verfahren
Titel: levering van Digitale Content
Beschreibung: In 2020 is een Rijksbrede overeenkomst gesloten met Elsevier Uitgevers voor het leveren van digitale content. Deze overeenkomst is geëindigd op 31 december 2024 en de categorie Vakkennis & Persoonlijke ontwikkeling (V&PO) wenst een nieuwe overeenkomst te sluiten. De scope van de overeenkomst betreft de levering van de online producten van Elsevier, zijnde digitale contentbronnen met vakinformatie en updates van deze contentbronnen. Elsevier heeft de exclusieve rechten hiervoor en deze diensten kunnen niet door andere ondernemingen geleverd worden. Met deze reden is er in 2024 gestart met een onderhandelingsprocedure, omdat de onderhandelingen nog niet afgerond zijn. Is er voor het jaar 2025 een overbruggingsovereenkomst afgesloten. Op grond van artikel 2:138 Aw 2012 is de fictieve waarde 1 ingevuld bij de waarde van de opdracht, dit om de rechtmatige commerciële belangen van de Opdrachtnemer niet te schaden.
Interne Kennung: IUC23-687
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79980000 Abonnementdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22211000 Fachzeitschriften
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Levering van digitale content Op grond van artikel 2:138 Aw 2012 is de fictieve waarde 1 ingevuld bij de waarde van de opdracht, dit om de rechtmatige commerciële belangen van de Opdrachtnemer niet te schaden.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22200000 Zeitungen, Fachzeitschriften, Periodika und Zeitschriften