146425-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Sortiermaschinen – "Pořízení nového technologického vybavení Kompostárny Blansko“ reg. č. žádosti 5230600310
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel"Pořízení nového technologického vybavení Kompostárny Blansko“ reg. č. žádosti 5230600310
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka jednoho kusu nového Drtiče biomasy a jednoho kusu nového Třídiče kompostu, a to dle požadavků zadavatele (dále jen „zboží“).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30132000 Sortiermaschinen
5. Los
LosLOT-0001
TitelDrtič biomasy
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka jednoho kusu nového Drtiče biomasy a to dle požadavků zadavatele (dále jen „zboží“).
Interne KennungČást 1
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
LosLOT-0002
TitelTřídič kompostu
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka jednoho kusu nového nového Třídiče kompostu, a to dle požadavků zadavatele (dále jen „zboží“).
Interne KennungČást 2