146436-2026 - Ergebnis
Niederlande – Betrieb von Sportanlagen – Beheer en exploitatie sporthal De Bosdries (voorbehouden opdracht)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBeheer en exploitatie sporthal De Bosdries (voorbehouden opdracht)
BeschreibungDe gemeente Valkenburg aan de Geul is voornemens om het beheer- en de exploitatie van de sporthal ‘De Bosdries’ aan WPL te gunnen voor de periode 1 mei 2026 tot en met 31 augustus 2028, met de mogelijkheid tot verlenging van 1 jaar. Een sporthal met horecagedeelte.
Interne KennungZ.1258620
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92610000 Betrieb von Sportanlagen
5. Los
LosLOT-0000
TitelBeheer en exploitatie sporthal De Bosdries
BeschreibungZie bijgevoegd document. Zie hoofdopdracht.
Interne Kennung1