146467-2026 - Wettbewerb
Polen – Chemische Erzeugnisse – Dostawa pożywek mikrobiologicznych, odczynników HPLC, zestawów UPPZ, odczynników GMO, zestawów do HPAI, immunoenzymatycznych, do rzekomego pomoru drobiu, ASF, BTV oraz probówek z kuleczkami ceramicznymi
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pożywek mikrobiologicznych, odczynników HPLC, zestawów UPPZ, odczynników GMO, zestawów do HPAI, immunoenzymatycznych, do rzekomego pomoru drobiu, ASF, BTV oraz probówek z kuleczkami ceramicznymi
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został podzielony na jedenaście pakietów, które obejmują: Pakiet I – Pożywki mikrobiologiczne „J” + „BC” Pakiet II - Odczynniki do chromatografii i absorpcji atomowej „BC” Pakiet III - Zestaw do izolacji genomowego DNA z tkanek do UPPZ metodą Real-Time PCR „BC” Pakiet IV - Odczynniki do wykrywania i ilościowego oznaczenia GMO kompatybilne z posiadanymi przez Zamawiającego urządzeniami ABI7500 Fast Real Time PCR System oraz QuantStudio 5 Real-Time PCR System „BC” Pakiet V - Zestawy do wykrywania wirusowego RNA w kierunku wirusa wysoce zjadliwej grypy ptaków „BC” Pakiet VI - Zestawy immunoenzymatyczne „J” + „BC” Pakiet VII - Zestawy immunoenzymatyczne do wykrywania przeciwciał w kierunku wirusa rzekomego pomoru drobiu, „J” + „BC” Pakiet VIII - Zestawy do wykrywania wirusowego RNA w kierunku wirusa rzekomego pomoru drobiu „BC” Pakiet IX - Zestaw odczynników do automatycznej izolacji wirusowych kwasów nukleinowych kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego aparatem MagNa Pure 96 „BC” Pakiet X - Zestawy do izolacji i wykrywania wirusa choroby niebieskiego języka (BTV) kompatybilne z posiadanym przez Zamawiającego aparatem LightCycler 480 „J” + „BC” Pakiet XI - Probówki wykonane z tworzywa sztucznego z kuleczkami ceramicznymi „BC” Ofertę można składać na wybrany pakiet lub na całość zamówienia. W przypadku składania oferty na więcej niż jeden pakiet formularz ofertowy stanowiący załącznik nr 1 do SWZ należy powielić.
Interne Kennung: AD-G.272.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24000000 Chemische Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 19500000 Gummi- und Plastikstoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I – Pożywki mikrobiologiczne „J” + „BC”
Beschreibung: Pożywki mikrobiologiczne „J” + „BC”
Interne Kennung: AD-G.272.2/I/2026
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Maksymalna ilość przedmiotu zamówienia może zostać zredukowana przez ZAMAWIAJĄCEGO, w uwzględnieniem własnych potrzeb, o 25% wartości całego zamówienia. DOSTAWCY nie przysługuje z tego tytułu żadne roszczenie ani uprawnienie wobec ZAMAWIAJĄCEGO (DOSTAWCA zrzeka się wszelkich roszczeń i uprawnień w tym względzie).
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II - Odczynniki do chromatografii i absorpcji atomowej „BC”
Beschreibung: Odczynniki do chromatografii i absorpcji atomowej „BC”
Interne Kennung: AD-G.272.2/II/2026
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet III - Zestaw do izolacji genomowego DNA z tkanek do UPPZ metodą Real-Time PCR „BC”
Beschreibung: Zestaw do izolacji genomowego DNA z tkanek do UPPZ metodą Real-Time PCR „BC”
Interne Kennung: AD-G.272.2/III/2026
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet IV - Odczynniki do wykrywania i ilościowego oznaczenia GMO kompatybilne z posiadanymi przez Zamawiającego urządzeniami ABI7500 Fast Real Time PCR System oraz QuantStudio 5 Real-Time PCR System „BC”
Beschreibung: Odczynniki do wykrywania i ilościowego oznaczenia GMO kompatybilne z posiadanymi przez Zamawiającego urządzeniami ABI7500 Fast Real Time PCR System oraz QuantStudio 5 Real-Time PCR System „BC”
Interne Kennung: AD-G.272.2/IV/2026
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet V - Zestawy do wykrywania wirusowego RNA w kierunku wirusa wysoce zjadliwej grypy ptaków „BC”
Beschreibung: Zestawy do wykrywania wirusowego RNA w kierunku wirusa wysoce zjadliwej grypy ptaków „BC”
Interne Kennung: AD-G.272.2/V/2026
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet VI - Zestawy immunoenzymatyczne „J” + „BC”
Beschreibung: Zestawy immunoenzymatyczne „J” + „BC”
Interne Kennung: AD-G.272.2/VI/2026
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet VII - Zestawy immunoenzymatyczne do wykrywania przeciwciał w kierunku wirusa rzekomego pomoru drobiu, „J” + „BC”
Beschreibung: Zestawy immunoenzymatyczne do wykrywania przeciwciał w kierunku wirusa rzekomego pomoru drobiu, „J” + „BC”
Interne Kennung: AD-G.272.2/VII/2026
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet VIII - Zestawy do wykrywania wirusowego RNA w kierunku wirusa rzekomego pomoru drobiu „BC”
Beschreibung: Zestawy do wykrywania wirusowego RNA w kierunku wirusa rzekomego pomoru drobiu „BC”
Interne Kennung: AD-G.272.2/VIII/2026
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet IX - Zestaw odczynników do automatycznej izolacji wirusowych kwasów nukleinowych kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego aparatem MagNa Pure 96 „BC”
Beschreibung: Zestaw odczynników do automatycznej izolacji wirusowych kwasów nukleinowych kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego aparatem MagNa Pure 96 „BC”
Interne Kennung: AD-G.272.2/IX/2026
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet X - Zestawy do izolacji i wykrywania wirusa choroby niebieskiego języka (BTV) kompatybilne z posiadanym przez Zamawiającego aparatem LightCycler 480 „J” + „BC”
Beschreibung: Zestawy do izolacji i wykrywania wirusa choroby niebieskiego języka (BTV) kompatybilne z posiadanym przez Zamawiającego aparatem LightCycler 480 „J” + „BC”
Interne Kennung: AD-G.272.2/X/2026
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet XI - Probówki wykonane z tworzywa sztucznego z kuleczkami ceramicznymi „BC”
Beschreibung: Probówki wykonane z tworzywa sztucznego z kuleczkami ceramicznymi „BC”
Interne Kennung: AD-G.272.2/XI/2026