2. Verfahren
Verfahren
Titel: Warme drankenautomaten
Beschreibung: De doelstelling is het voorzien in snel beschikbare, kwalitatief goede dranken en een hoge mate van tevredenheid bij de medewerkers en studenten van het Graafschap College. Verder is gewenst: · Snelle en volledige leveringen · Goede communicatie · Grip en inzicht door managementinformatie De aan te besteden opdracht wordt als volgt gedefinieerd: Het plaatsen, aansluiten, in gebruik stellen en functionerend houden van warme drankenautomaten inclusief het leveren van ingrediënten en toebehoren voor in en bij de automaten. Opdrachtnemer lost storingen op en zorgt voor het (preventief) onderhoud en reparaties van alle automaten. Automaten worden zo nodig vervangen als garantie. Opdrachtnemer zorgt voor een rapportage van bestellingen, verbruiken, storingen en reparaties. meer informatie over de opdracht kunt u vinden in de Leidraad. De omvang van de opdracht betreft de levering van warme drankenautomaten ten behoeve van in de huidige situatie circa 1.000 medewerkers en circa 9.000 à 10.000 studenten op de locaties van Opdrachtgever.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: -
Interne Kennung: 1