2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beveiliging
Beschreibung: Het Noordbrabants Museum wenst een overeenkomst te sluiten met een primaire en secundaire leverancier voor verschillende beveiligingswerkzaamheden, waaronder de beveiliging van de Van Goghvleugel, de inzet van surveillanten en open- en sluitrondes. Voor meer informatie zie de aanbestedingstukken. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een aanmelding/inschrijving in te dienen. Dit kan als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. De omvang voor wat betreft de structurele inzet bedraagt plusminus 9.500 uur op jaarbasis exclusief evenementen en inzet op basis van afroep. Het financieel volume van de opdracht wordt geraamd op circa €550.000 exclusief BTW per jaar. Voor meer informatie zie de aanbestedingstukken.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het Noordbrabants Museum wenst een overeenkomst te sluiten met een primaire en secundaire leverancier voor verschillende beveiligingswerkzaamheden, waaronder de beveiliging van de Van Goghvleugel, de inzet van surveillanten en open- en sluitrondes. Voor meer informatie zie de aanbestedingstukken. De omvang voor wat betreft de structurele inzet bedraagt plusminus 9.500 uur op jaarbasis exclusief evenementen en inzet op basis van afroep. Het financieel volume van de opdracht wordt geraamd op circa €550.000 exclusief BTW per jaar. Voor meer informatie zie de aanbestedingstukken.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie verlengingen en o.a. paragraaf 2.5 en 2.10 van de aanbestedingsleidraad.