See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego w ramach zadania pn. „Doposażenie Oddziału Chorób Wewnętrznych Szpitala im. Św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy w sprzęt medyczny do leczenia pacjentów z chorobami układu krążenia w ramach ośrodków zakwalifikowanych do poziomu OK I Krajowej Sieci Kardiologicznej (KPO – Działanie D1.1.1)”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia dostawa sprzętu medycznego wraz z montażem i uruchomieniem oraz przeszkoleniem personelu Zamawiającego w zakresie obsługi oraz sposobów eksploatacji - w ramach zadania pn. „Doposażenie Oddziału Chorób Wewnętrznych Szpitala im. Św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy w sprzęt medyczny do leczenia pacjentów z chorobami układu krążenia w ramach ośrodków zakwalifikowanych do poziomu OK I Krajowej Sieci Kardiologicznej (KPO – Działanie D1.1.1)” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych”. 2. Zamówienie jest udzielane w częściach z których każde stanowi odrębne postępowanie. 3. Niniejsze zamówienie podzielone jest na 12 części, zwane dalej Zadaniami: Zadanie nr 1: Zestaw do prób wysiłkowych i spirometrii oraz cykloergometr, Zadanie nr 2: System telemetrii z 6 aparatami, Zadanie nr 3: Rejestratory Holter EKG (5 szt.) – system zbiorczy, Zadanie nr 4: Holter ciśnieniowy RR z oprogramowaniem, Zadanie nr 5: Łóżko szpitalne z materacem przeciwodleżynowym, Zadanie nr 6: Łóżko szpitalne dla pacjentów pododdziału kardiologicznego, Zadanie nr 7: Aparat EKG z wózkiem pod aparat, Zadanie nr 8: Pompy, Zadanie nr 9: Wózek zabiegowy, Zadanie nr 10: System mebli medycznych, Zadanie nr 11: Panele nadłóżkowe, Zadanie nr 12: Wózek transportowy z podnośnikiem elektrycznym. 4. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na dowolną ilość ZADAŃ. Zamawiający zastrzega jednak składanie ofert przez Wykonawcę na całość asortymentu w danym Zadaniu. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki gwarancji i serwisu zawarte zostały w Formularzach asortymentowo – cenowych (parametry techniczno - użytkowe) stanowiących Załączniki nr 1.1 – 1.12 do SWZ. 6. Szczegółowe warunki i zasady realizacji przedmiotu zamówienia określa dodatkowo Wzór umowy stanowiący Załącznik nr 7 do SWZ. 7. Przedmiotowe środki dowodowe: W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia, Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą oświadczenia, że zaoferowany produkt jest dopuszczony do obrotu i stosowania w podmiotach leczniczych, zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa i posiada stosowne certyfikaty, deklaracje zgodności lub inne dokumenty wymagane przez prawo – sporządzone wg wzoru załącznika nr 8 do SWZ. Jeżeli Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie.
Interne Kennung: 2/KAR-KPO/2026/PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124100 Diagnostikausrüstung, 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen, 38423000 Druckmessgeräte, 33192120 Krankenhausbetten, 33194110 Infusionspumpen, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zestaw do prób wysiłkowych i spirometrii oraz cykloergometr
Beschreibung: 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki gwarancji i serwisu zawarte zostały w Formularzu asortymentowo – cenowym (parametry techniczno - użytkowe) stanowiącym Załącznik nr 1.1 do SWZ. 2. Termin wykonania zamówienia: nie później niż do dnia 20.05.2026 r.
Interne Kennung: Zadanie nr 1.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124100 Diagnostikausrüstung
Los: LOT-0002
Titel: System telemetrii z 6 aparatami
Beschreibung: 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki gwarancji i serwisu zawarte zostały w Formularzu asortymentowo – cenowym (parametry techniczno - użytkowe) stanowiącym Załącznik nr 1.2 do SWZ. 2. Termin wykonania zamówienia: nie później niż do dnia 20.05.2026 r.
Interne Kennung: Zadanie nr 2.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen
Los: LOT-0003
Titel: Rejestratory Holter EKG (5 szt.) – system zbiorczy
Beschreibung: 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki gwarancji i serwisu zawarte zostały w Formularzu asortymentowo – cenowym (parametry techniczno - użytkowe) stanowiącym Załącznik nr 1.3 do SWZ. 2. Termin wykonania zamówienia: nie później niż do dnia 20.05.2026 r.
Interne Kennung: Zadanie nr 3.
Los: LOT-0004
Beschreibung: 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki gwarancji i serwisu zawarte zostały w Formularzu asortymentowo – cenowym (parametry techniczno - użytkowe) stanowiącym Załącznik nr 1.4 do SWZ. 2. Termin wykonania zamówienia: nie później niż do dnia 20.05.2026 r.
Interne Kennung: Zadanie nr 4.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38423000 Druckmessgeräte
Los: LOT-0005
Titel: Łóżko szpitalne z materacem przeciwodleżynowym
Beschreibung: 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki gwarancji i serwisu zawarte zostały w Formularzu asortymentowo – cenowym (parametry techniczno - użytkowe) stanowiącym Załącznik nr 1.5 do SWZ. 2. Termin wykonania zamówienia: nie później niż do dnia 20.05.2026 r.
Interne Kennung: Zadanie nr 5.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten
Los: LOT-0006
Titel: Łóżko szpitalne dla pacjentów pododdziału kardiologicznego
Beschreibung: 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki gwarancji i serwisu zawarte zostały w Formularzu asortymentowo – cenowym (parametry techniczno - użytkowe) stanowiącym Załącznik nr 1.6 do SWZ. 2. Termin wykonania zamówienia: nie później niż do dnia 20.05.2026 r.
Interne Kennung: Zadanie nr 6.
Los: LOT-0007
Titel: Aparat EKG z wózkiem pod aparat
Beschreibung: 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki gwarancji i serwisu zawarte zostały w Formularzu asortymentowo – cenowym (parametry techniczno - użytkowe) stanowiącym Załącznik nr 1.7 do SWZ. 2. Termin wykonania zamówienia: nie później niż do dnia 20.05.2026 r.
Interne Kennung: Zadanie nr 7.
Los: LOT-0008
Titel: Pompy
Beschreibung: 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki gwarancji i serwisu zawarte zostały w Formularzu asortymentowo – cenowym (parametry techniczno - użytkowe) stanowiącym Załącznik nr 1.8 do SWZ. 2. Termin wykonania zamówienia: nie później niż do dnia 20.05.2026 r.
Interne Kennung: Zadanie nr 8.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33194110 Infusionspumpen
Los: LOT-0009
Titel: Wózek zabiegowy
Beschreibung: 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki gwarancji i serwisu zawarte zostały w Formularzu asortymentowo – cenowym (parametry techniczno - użytkowe) stanowiącym Załącznik nr 1.9 do SWZ. 2. Termin wykonania zamówienia: nie później niż do dnia 20.05.2026 r.
Interne Kennung: Zadanie nr 9.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
Los: LOT-0010
Titel: System mebli medycznych
Beschreibung: 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki gwarancji i serwisu zawarte zostały w Formularzu asortymentowo – cenowym (parametry techniczno - użytkowe) stanowiącym Załącznik nr 1.10 do SWZ. 2. Termin wykonania zamówienia: nie później niż do dnia 20.05.2026 r.
Interne Kennung: Zadanie nr 10.
Los: LOT-0011
Titel: Panele nadłóżkowe
Beschreibung: 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki gwarancji i serwisu zawarte zostały w Formularzu asortymentowo – cenowym (parametry techniczno - użytkowe) stanowiącym Załącznik nr 1.11 do SWZ. 2. Termin wykonania zamówienia: nie później niż do dnia 20.05.2026 r.
Interne Kennung: Zadanie nr 11.
Los: LOT-0012
Titel: Wózek transportowy z podnośnikiem elektrycznym
Beschreibung: 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki gwarancji i serwisu zawarte zostały w Formularzu asortymentowo – cenowym (parametry techniczno - użytkowe) stanowiącym Załącznik nr 1.12 do SWZ. 2. Termin wykonania zamówienia: nie później niż do dnia 20.05.2026 r.
Interne Kennung: Zadanie nr 12.