146483-2026 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Zakup samochodu ratowniczo-gaśniczego z wyposażeniem dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Łukcie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup samochodu ratowniczo-gaśniczego z wyposażeniem dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Łukcie
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z wyposażeniem dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Łukcie. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 1 do SWZ tabela – Specyfikacja techniczna. 3. Warunki realizacji przedmiotu zamówienia zostały zawarte w Projekcie Umowy, stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ. 4. Na zrealizowany przedmiot umowy wykonawca sam określa okres gwarancji przy uwzględnieniu wymaganego minimum 24 miesięcznego okresu gwarancji na podwozie i wymaganego minimum 48 miesięcznego okresu gwarancji na zabudowę, liczonego od dnia podpisania protokołu odbioru bez zastrzeżeń. Okres gwarancji wykonawca proponuje w formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ, zgodnie z ustaleniami w rozdz. XVI (opis kryteriów oceny ofert), przy czym okres gwarancji na zabudowę stanowi kryterium oceny ofert. 5. Brak podania w załączniku nr 1 do SWZ w tabeli marka, model/typ oferowanego pojazdu spowoduje odrzucenie oferty na podstawie art. 226 ust.1 pkt 5 ustawy Pzp. Wymagane dane są wskazane w formularzu ofertowym (załącznik nr 1 do SWZ) tabela – Specyfikacja techniczna. 6. Zamawiający nie określa w opisie przedmiotu zamówienia żadnych wymagań dotyczących zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia w sposób określony w art. 22 §1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy, gdyż przedmiotem zamówienia jest dostawa. 7. Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podania nazw ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani. 8. Pojazd musi być fabrycznie nowy. Pod pojęciem „fabrycznie nowy” zamawiający rozumie pojazd wykonany z nowych elementów, bez śladów uszkodzenia, nie poleasingowy (zgodnie ze słownikiem PWN oznacza - dopiero co zrobiony, nie używany, nie zniszczony, niedawno nabyty, świeżo powstały, nie refabrykowany).
Interne KennungGT.271.4.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenNie przewiduje się udzielenia opcji.