See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie ekspertyzy dla obszaru Natura 2000 Lisi Kąt - ekspertyza hydrologiczna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie badań i analiz w celu pełnego rozpoznania stosunków wodnych wpływających na stan siedlisk i gatunków będących przedmiotami ochrony obszaru Natura 2000 Lisi Kąt oraz wskazanie optymalnych rozwiązań i wytycznych w zakresie kształtowania stosunków wodnych z uwzględnieniem ewentualnej konieczności odstąpienia od melioracji wodnych mogących przyczyniać się do odwodnienia siedliska przyrodniczego w obszarze
Vorherige Bekanntmachung: 718993-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73110000 Forschungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90720000 Umweltschutz
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie badań i analiz w celu pełnego rozpoznania stosunków wodnych wpływających na stan siedlisk i gatunków będących przedmiotami ochrony obszaru Natura 2000 Lisi Kąt oraz wskazanie optymalnych rozwiązań i wytycznych w zakresie kształtowania stosunków wodnych z uwzględnieniem ewentualnej konieczności odstąpienia od melioracji wodnych mogących przyczyniać się do odwodnienia siedliska przyrodniczego w obszarze.
Interne Kennung: WOA.082.5.1.2025.AA