146504-2026 - Ergebnis
Polen – Patientenverwaltungssystem – Dostawa, instalacja i uruchomienie Systemu nadzorowania procesu dozowania i produkcji leków do chemioterapii wraz z integracją z systemem HIS w ramach przedsięwzięcia pn. „Wzmocnienie kompetencji onkologicznych w Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Szczecinie poprzez modernizację infrastruktury i zakup nowoczesnej aparatury medycznej.....
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa, instalacja i uruchomienie Systemu nadzorowania procesu dozowania i produkcji leków do chemioterapii wraz z integracją z systemem HIS w ramach przedsięwzięcia pn. „Wzmocnienie kompetencji onkologicznych w Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Szczecinie poprzez modernizację infrastruktury i zakup nowoczesnej aparatury medycznej.....
BeschreibungPełen tytuł: Pełen tytuł: Dostawa, instalacja i uruchomienie Systemu nadzorowania procesu dozowania i produkcji leków do chemioterapii wraz z integracją z systemem HIS w ramach przedsięwzięcia pn. „Wzmocnienie kompetencji onkologicznych w Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Szczecinie poprzez modernizację infrastruktury i zakup nowoczesnej aparatury medycznej, umożliwiających wdrożenie zaawansowanych metod diagnostyki i leczenia chorób onkologicznych” zgodnie z wnioskiem KPOD.07.02-IP.10-0052/24 w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO) 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja i uruchomienie Systemu nadzorowania procesu dozowania i produkcji leków do chemioterapii wraz z integracją z systemem HIS w ramach przedsięwzięcia pn. „Wzmocnienie kompetencji onkologicznych w Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Szczecinie poprzez modernizację infrastruktury i zakup nowoczesnej aparatury medycznej, umożliwiających wdrożenie zaawansowanych metod diagnostyki i leczenia chorób onkologicznych” zgodnie z wnioskiem KPOD.07.02-IP.10-0052/24 w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO). Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ oraz w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ do SWZ. 2. Wykonanie Przedmiotu Umowy jest współfinansowane przez Unię Europejską ze środków pochodzących z Krajowego Planu Odbudowy w ramach projektu pn. Wzmocnienie kompetencji onkologicznych w Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Szczecinie poprzez modernizację infrastruktury i zakup nowoczesnej aparatury medycznej, umożliwiających wdrożenie zaawansowanych metod diagnostyki i leczenia chorób onkologicznych” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych” na podstawie Umowy Nr KPOD.07.02-IP.10-0052/24/KPO/91/ 2025/178 zawartej w dniu 23 maja 2025 r. 3. Zamawiający zastrzega sobie możliwość unieważnienia niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 257 PZP, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane.
Vorherige Bekanntmachung50708-2026
Interne KennungEP/220/121/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48814200 Patientenverwaltungssystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48214000 Netzbetriebssystemsoftwarepaket
5. Los
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 1 – Dostawa systemu do produkcji chemii wraz z wyposażeniem
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemu do produkcji chemii wraz z wyposażeniem. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia dla zadania nr 1 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 1 (Opis przedmiotu zamówienia - wymagane parametry).
Interne KennungEP/220/121/2025 - zadanie nr 1
Haupteinstufung (cpv): 33170000 Anästhesie und Reanimation
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie korzysta z prawa opcji
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 2 – Dostawa oprogramowania SQL oraz sprzętu serwerowego niezbędnego do działania systemu do produkcji chemii wraz z wyposażeniem
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania SQL oraz sprzętu serwerowego niezbędnego do działania systemu do produkcji chemii wraz z wyposażeniem. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia dla zadania nr 2 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 2 (Opis przedmiotu zamówienia - wymagane parametry).
Interne KennungEP/220/121/2025 - zadanie nr 2