146516-2026 - Wettbewerb
Polen – Planungsleistungen im Bauwesen – Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem ostatecznej decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (ZRID) oraz pełnienie nadzoru autorskiego dla zadania: 08000 pn. „Łącznik drogowy od Poczty przy ul. Awicenny do Osi Inkubacji”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem ostatecznej decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (ZRID) oraz pełnienie nadzoru autorskiego dla zadania: 08000 pn. „Łącznik drogowy od Poczty przy ul. Awicenny do Osi Inkubacji”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej budowlanej dla budowy łącznika drogowego od Poczty przy ul. Awicenny do Osi Inkubacji we Wrocławiu wraz z pozyskaniem wymaganych prawem kompletnych i ostatecznych decyzji administracyjnych umożliwiających realizację robót budowlanych oraz pełnienie nadzoru autorskiego dla zadania nr 08000 pn. „Łącznik drogowy od Poczty przy ul. Awicenny do Osi Inkubacji we Wrocławiu”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został przedstawiony w Części III Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: ZP/14/PN/08000/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001