146517-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – "Odbiór odpadów komunalnych z terenu Gminy Sulików"
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Odbiór odpadów komunalnych z terenu Gminy Sulików"
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi pn.: „Odbiór odpadów komunalnych z terenu Gminy Sulików”, których zakres obejmuje w szczególności: 1) odbieranie odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych) z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych, 2) zapewnienie właścicielom nieruchomości możliwości wynajmu (lub oddania w inną formę użytkowania) pojemników do zbierania niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych, 3) organizację selektywnej zbiórki odpadów: papieru i tektury, metali, tworzyw sztucznych, opakowań wielomateriałowych, szkła, w systemie zbiorowym, 4) organizację selektywnej zbiórki odpadów: papieru i tektury, metali, tworzyw sztucznych, opakowań wielomateriałowych, szkła w systemie indywidualnym, 5) organizację selektywnej zbiórki bioodpadów w systemie indywidualnym, 6) odebranie raz w roku mebli i innych odpadów wielkogabarytowych, wystawionych w każdej miejscowości gminy w formie tzw. „wystawki”, 7) obsługę i organizację Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOKu), 8) dostarczanie wszystkich odebranych z terenu Gminy Sulików odpadów komunalnych do Instalacji Komunalnej w Lubaniu, 9) opracowanie harmonogramu odbioru odpadów komunalnych, 10) prowadzenie dokumentacji związanej z działalnością objętą przedmiotem zamówienia, 11) Odbieranie odpadów budowlanych i rozbiórkowych w systemie indywidualnym.
Vorherige Bekanntmachung: 24051-2025
Interne Kennung: IW-ZA.271.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: W związku ze zbliżającym się terminem zakończenia realizacji usługi z dniem 28.02.2025 r., zachodzi konieczność pilnego udzielenia zamówienia na odbiór odpadów w Gminie Sulików, objętych przedmiotem niniejszego zamówienia. Wobec konieczności podjęcia uchwał przez Radę Gminy Sulików dotyczących zmiany uchwały w sprawie regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Sulików oraz w sprawie sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości na terenie Gminy Sulików i zagospodarowania tych odpadów. Odbiór odpadów jest usługą, która powinna być świadczona w sposób ciągły i niezakłócony. Brak realizowania powyższej usługi niewątpliwie wpłynęłoby na pogorszenie warunków sanitarno-epidemiologicznych oraz zdrowie mieszkańców. W związku z tym niezwłoczne udzielenie zamówienia leży w interesie publicznym (konieczność zapewnienia wykonywania zadań własnych gminy zgodnie z ustawą o samorządzie gminnym). Wskazane okoliczności mieszczą się w zakresie pojęcia pilnej potrzeby udzielenia zamówienia zawartego w art.138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90910000 Reinigungsdienste, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór odpadów komunalnych z terenu Gminy Sulików
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi pn.: „Odbiór odpadów komunalnych z terenu Gminy Sulików”, których zakres obejmuje w szczególności: 1) odbieranie odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych) z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych, 2) zapewnienie właścicielom nieruchomości możliwości wynajmu (lub oddania w inną formę użytkowania) pojemników do zbierania niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych, 3) organizację selektywnej zbiórki odpadów: papieru i tektury, metali, tworzyw sztucznych, opakowań wielomateriałowych, szkła, w systemie zbiorowym, 4) organizację selektywnej zbiórki odpadów: papieru i tektury, metali, tworzyw sztucznych, opakowań wielomateriałowych, szkła w systemie indywidualnym, 5) organizację selektywnej zbiórki bioodpadów w systemie indywidualnym, 6) odebranie raz w roku mebli i innych odpadów wielkogabarytowych, wystawionych w każdej miejscowości gminy w formie tzw. „wystawki”, 7) obsługę i organizację Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOKu), 8) dostarczanie wszystkich odebranych z terenu Gminy Sulików odpadów komunalnych do Instalacji Komunalnej w Lubaniu, 9) opracowanie harmonogramu odbioru odpadów komunalnych, 10) prowadzenie dokumentacji związanej z działalnością objętą przedmiotem zamówienia. 11) Odbieranie odpadów budowlanych i rozbiórkowych w systemie indywidualnym.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90910000 Reinigungsdienste, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Menge: 3 847,2 Tonnen