2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wintermaterieel
Beschreibung: Deze aanbesteding is gericht op het selecteren van een nieuwe leverancier die hoogwaardig wintermaterieel kan leveren dat voldoet aan de eisen van onze werkzaamheden en kwaliteitsstandaarden. Irado is op zoek naar een leverancier voor het leveren van natzoutstrooiers en sneeuwploegen inclusief een routebegeleidingssysteem.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44113910 Material für den Straßenwinterdienst
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144420 Salzstreufahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optioneel is de zoutmenginstallatie in de aanbesteding opgenomen
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44113910 Materiaal voor gladheidsbestrijding
Aanvullende classificatie (cpv): 34144420 Zoutstrooiers
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties: