See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van persoonlijke beschermingsmiddelen en bedrijfskledij
Beschreibung: Deze opdracht betreft een raamovereenkomst waarbij de voorwaarden van de opdracht worden overeen gekomen, die zullen worden in acht genomen bij het uitvoeren van de latere opdrachten. De raamovereenkomst schept een contractueel kader met betrekking tot het vastleggen van de voorwaarden van individuele opdrachten m.b.t. het leveren van persoonlijke beschermingsmiddelen en bedrijfskledij, die worden uitgevoerd voor Farys, De Watergroep en de aandeelhouders/partners van Creat en de deelnemers van Creat Services
Interne Kennung: ALL-24-003
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18143000 Schutzkleidung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ALL-24-003 - 1
Interne Kennung: 1